Tego właśnie dnia, media społecznościowe zalewane są wszelkimi życzeniami, fotografiami, wspomnieniami i wyznaniami... Niezależnie od tego, czy chodzi o osoby prywatne, czy celebrytów, każdy kto tylko poczuje potrzebę podzielenia się z internautami swoim celebrowaniem dnia, ma na to przestrzeń właśnie na mediach społecznościowych...

Mikołaj Roznerski opublikował zdjęcie z synkiem okazji Dnia Ojca

Dziesięcioletni Antoni przyszedł na świat wówczas, gdy Mikołaj Roznerski był jeszcze w związku ze swoją ówczesną partnerką, aktorką Martą Juras, z którą grał w serialu "M jak miłość" Erykę Buford, która skradła serce granego przez Mikołaja Marcina.

Para rozstała się na tyle pokojowo, że Mikołaj ma stały kontakt z synkiem. Z czasem, gdy w życiu serialowego Marcina pojawiła się nowa kobieta, odtwórczyni tej roli Adriana Kalska stała się ważną częścią życia aktora.

Teraz, gdy chłopczyk ma już dziesięć lat, Mikołaj pochwalił się wspólnym zdjęciem z Antosiem. Fotografia pokazuje, że syn Marty Juras i Mikołaja Roznerskiego odziedziczył piękną burzę włosów po mamusi.

Sam Mikołaj wyznał w jednym z wywiadów, że gdy związał się z Martą Juras, nie był wówczas gotów na rolę, jaką niesie ze sobą związanie się z kimś i zostanie ojcem - Mam do siebie ogromny żal, że nie potrafiłem utrzymać rodziny. Byłem za młody i za głupi.

Z okzji Dnia Dziecka, aktor także opublikował zdjęcie z synem, całkiem podobne do tego publikowanego 23 czerwca...

Co otym sądzicie?

O tym się mówi: Magda Gessler wpadła w szał. Padły bardzo mocne słowa. Wszystko przez jej jedno zdjęcie. O co chodzi

Zerknij tutaj: Historia mamy Andrzeja Piasecznego mrozi krew w żyłach. Piosenkarz oddał jej cześć w wyjątkowy sposób. O co chodzi