Jak przypomina portal "Super Express", choć plotki o rozstaniu Dody i Emila Stępnia pojawiały się już od jakiegoś czasu ich rozwód okazał się dla wielu fanów sporym zaskoczeniem. Wielu jeszcze nie ochłonęło po szoku wywołanym tą informacją, a już musiało szykować się na kolejne zaskoczenie. O co chodzi?

Doda po raz kolejny zaskakuje

Wielu fanów nie kryło zaskoczenia rozwodem Dody i Emila Stępnia. Ta informacja spadła na nich, jak grom z jasnego nieba. Nie wszyscy zdążyli po niej ochłonąć, a piosenkarka już miała dla swoich wielbicieli kolejną zaskakującą informację. Chyba mało kto spodziewał się w najbliższym czasie aż tak dobrych wieści.

"Czekałam na tę chwilę bardzo długo, czuję na nowo odwagę i spokój. Po 1,5 roku jestem gotowa" - zaczęła swój instagramowy wpis Dorota Rabczewska, dodając, że w jej sercu po raz kolejny zakwitła muzyka.

Do swojego wpisu Doda dołączyła zdjęcie wykonane w wytwórni Universal. Do swojego wpisu Doda dołączyła tajemnicze daty: "07.06.20 /19.07.20/ 04.09.20/ 24.09.20 31.12.20 /03.02.21 / 11.04.21 / 11.05.21/ 16.05.2021/ /?/".

Nie ulega wątpliwości, że Doda na dobre wraca do muzyki. Nie tak dawno artystka poinformowała o tym, że zaczęła współpracę z nowym menadżerem. To jeszcze nie konuec dobrych wieści dla fanów Dody. Już za dwa tygodnie fani artystki będą ją mogli zobaczyć na scenie - Doda pojawi się na organizowanym przez Polsat festiwalu Super Hit. Kto wie, może właśnie wtedy usłyszymy jakiś nowy utwór artystki.

Cieszycie się z powrotu Dody do śpiewania i muzyki? Czekaliście na ten moment?

To też może cię zainteresować: Fani popularnego serialu są zaniepokojeni. Czy Mikołaj Roznerski grający jednego z popularnych bohaterów odejdzie z „M jak Miłość” do innej produkcji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kiepska passa TVP. Tym razem Dariusz Szpakowski zaliczył kilka wpadek na żywo. Internauci bezlitośnie wyśmiali komentatora. Jakie błędy popełnił

O tym się mówi: Książę William postuluje, by zabronić Harry'emu publicznych wystąpień? Czy Meghan i Harry'emu grozi odcięcie od królewskich finansów