Sławomir Kawka zmarł w wielu zaledwie 58 lat. Bardziej znany, jako organizator wyborów miss, niż muzyk. Mimo to wiadomo, że współpracował ze św. pamięci Krzysztofem Krawczykiem.

Zmarł w szpitalu w sobotę, 5 czerwca

21 maja bieżącego roku, Sławomir Kawka pożegnał na swoim profilu na Facebooku kolegę Artystycznego HENIA Z GDAŃSKA. Niestety dołączył do niego.

Sławomir Kawka cierpiał na cukrzycę. Według medialnych doniesień, zmarł w szpitalu w sobotę z powodu sepsy. W grudniu obchodziłby 59 urodziny.

Na świat przyszedł w 1962 roku na Ziemi Świeckiej. Grę na gitarze rozpoczął już w szkole podstawowej. Jego debiut miał miejsce w 1980 roku z zespołem Refleks w amfiteatrze w Świeciu.

Rok później powstał zespół Flesz, którego był założycielem. Nie rozstawał się z gitarą nawet podczas służby wojskowej. W 1986 r. grupa Flesz wygrała wojewódzki festiwal rockowy, co zaowocowało nagraniem trzech debiutanckich utworów w studiu Radia PiK.

Na początku lat 90., dzięki wygranej w konkursie piosenki w Bydgoszczy, Sławomir Kawka w ramach nagrody wyjechał w trasę koncertową po Francji wraz z Adrianną Olędzką.

W późniejszym okresie Sławomir Kawka dał się poznać jako organizator lokalnych konkursów piękności, a pierwsza ich edycja miała miejsce w 1993 roku na Ziemi Świeckiej i Chełmskiej.

W ostatnim okresie swojego życia, artysta zaczął zmagać się z cukrzycą, a według medialnych doniesień, powodem jego śmierci była sepsa.

Redakcja składa najszczersze kondolencje bliskim i przyjaciołom zmarłego.

O tym się mówi: Karolina Małysz pochwaliła się zdjęciem z wesela. Fani jej ojca oszaleli z zachwytu

Zerknij tutaj: Wychowała czworo dzieci i na starość została sama. Los bywa czasami bardzo nieprzewidywalny

Nie przegap: Niezwykła teoria na temat księżnej Diany. Te doniesienia mrożą krew w żyłach. Meghan Markle otrzymała ważne ostrzeżenie