Pomimo tego, że od śmierci księżnej Diany mija już prawie 24 lata, to na całym świecie wciąż mnożą się plotki i teorie na jej temat. Chociaż wiele z nich nie ma żadnego uzasadnienia w rzeczywistości i jest jedynie wynikiem bujnej wyobraźni, to niektóre zdają się mieć w sobie ziarno prawdy...

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się plotka na temat... nieznanej córki księżnej Diany! Siostra Harry'ego i Williama miała przekazać Meghan Markle bardzo ważną wiadomość. O co chodzi?

William i Harry mają zaginioną siostrę?

Według najnowszej teorii dotyczącej księżnej Diany, oprócz książąt Williama i Harry'ego posiadała ona jeszcze jedno dziecko - córkę Sarah. Dziewczynka miała zostać wychowana przez lekarza, który prowadził zlecone przez królową badanie płodności Diany i Karola. Teoria mówi o tym, iż miał on "ukraść" jedno z zapłodnionych jajeczek księżnej, z którego później - dzięki metodzie in vitro - narodziła się Sarah.

Kiedy starania dziewczyny o poznanie swoich rodziców skończyły się pogróżkami ze strony rodziny królewskiej, postanowiła ona przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszka do dziś. Ponoć znalazła ona pamiętnik swoich adopcyjnych rodziców, który jednoznacznie mówił o tym, jakoby była ona córką księżnej Diany.

O Sarah zrobiło się głośno w 2016 roku, kiedy to dziewczyna... oskarżyła księcia Karola o śmierć Diany. Chociaż bała się o swoje życie i wolała trzymać się z daleka od rodziny królewskiej, to wszystko zmieniło się w chwili, gdy na jaw wyszedł związek księcia Harry'ego z Meghan Markle.

Domniemana córka Diany zauważyła wtedy niebezpieczeństwo, jakie czyha na Meghan, i postanowiła ją przed nim ostrzec. Podobno podczas royal tour pary po Nowej Zelandii spotkali oni Sarah, która ostrzegła Meghan słowami: "Nie ufaj Karolowi! Strzeż się! To bezwzględny człowiek!".

Czy ta teoria spiskowa ma w sobie ziarno prawdy? Czy to właśnie to ostrzeżenie wpłynęło na decyzję Harry'ego i Meghan o opuszczeniu królewskiego dworu?

Zobacz także: Sypialnia Roberta Lewandowskiego robi wrażenie. Jak wygląda pomieszczenie, w którym śpi jeden z najlepszych piłkarzy świata

Może cię zainteresować: Polskie gwiazdy bez grama makijażu. Ich naturalne piękno zapiera dech w piersiach. Niespodziewane wydania celebrytek

Pisaliśmy również o: Agnieszka Radwańska w zupełnie nowym wydaniu. Fani tenisistki są zachwyceni. Nikt nie spodziewał się takiego zdjęcia