Córka Adama Małysza Karolina, nie dzieli się zbyt często swoją prywatnością na mediach społecznościowych, a jeśli już coś publikuje, są to fotorelacje z wypraw. Zdjęcie z wesela to wyjątek, którym internauci wprost się zachwycili.

Zdjęcie na InstaStory Karoliny Małysz zrobiło furorę

Karolina Małysz nie przywiązuje zbyt dużej wagi do promowania w mediach społecznościowych swojej prywatności.

Tym razem zrobiła wyjątek publikując zdjęcia z wesela, na którym bawiła się ze swoim ukochanym i rodzicami. Iza Małysz także opublikowała zdjęcie z tej uroczystości na swoim koncie na Instagramie.

Córka skoczka narciarskiego Adama Małysza wrzuciła na swoje InStaStories zdjęcie, które powstało w lesie. Pozuje na nim ze swoim ukochanym, który towarzyszy jej w licznych podróżach.

Karolina Małysz postawiła na jasną, pastelową, lekką i zwiewną sukienkę. Opaska na głowie, rozpuszczone włosy i szpilki dopełniły całości kreacji. Jej ukochany wybrał klasyczny garnitur w ciemnym kolorze, czarne buty i muchę dopasowaną do białej koszuli. Młoda celebrytka podpisała to zdjęcie dość krótko: – W końcu się weselimy.

Na tej samej uroczystości najprawdopodobniej weselili się jej rodzice Adam i Izabela Małysz, gdyż na swoim koncie na Instagramie, Iza Małysz także opublikowała zdjęcie z wesela.

źródło: Instagram

Co sądzicie o stylizacjach weselnych rodziny Małyszów?

O tym się mówi: Meghan i Harry doczekali się narodzin córki. Reakcja Elżbiety II nie umknęła uwadze mediów

Zerknij tutaj: Niezwykła teoria na temat księżnej Diany. Te doniesienia mrożą krew w żyłach. Meghan Markle otrzymała ważne ostrzeżenie

Nie przegap też i tego: Dodatkowe 500 zł dla seniorów? Pojawił się nowy projekt ustawy. Kto będzie mógł je otrzymać