Jak podaje portal "Super Express", nie żyje Joe Lara. Widzowie zapamiętali go z roli w serialu "Nowe przygody Tarzana", a także z produkcji "Amerykański cyborg". 58-letni aktor zmarł w tragicznych okolicznościach - rozbił się mały odrzutowiec, którym podróżował Lara wspólnie ze swoją żoną i kilkoma innymi pasażerami. Do tragicznego wypadku Cessny C501 doszło w ostatnią sobotę, 29 maja.

Nie żyje Joe Lara

Do tragicznego wypadku samolotu, którym podróżował aktor doszło w ostatnią sobotę. Z informacji przekazanych przez Federalną Administracię Lotnictwa, Cessna C501 zatonęła w jeziorze Percy Priest po starcie z lotniska Smyrna Rutherford County w stanie Tennessee.

W katastrofie życie stracili aktor Joe Lara, jego żona Gwen Lara, jej zięć, a także 4 innych pasażerów samolotu. Nikogo nie udało się uratować. Rozbity samolot należał do kościoła Remnant Fellowship w Brentwood, którego założycielką była właśnie Gwen Lara.

Joe Lara wystąpił między innymi w roli Tarzana, która przyniosła mu wielu fanów. W trakcie castingów pokonał aż 1500 konkurentów i zdobył rolę w filmie CBS "Tarzan na Manhattanie" (1989). W 1996 roku wrócił do roli króla dżungli w serialu "Nowe przygody Tarzana".

Joe Lara/ YouTube @ YouTube TV Española 24/7
Joe Lara/ YouTube @ YouTube TV Española 24/7
Joe Lara w roli Tarzana/ YouTube @ YouTube TV Española 24/7

Aktor w 2002 roku zdecydował się zrezygnować z grania i skoncentrować się na muzyce country, która była jego ogromną pasją. Wydał krążek "The Cry of Freedom" Lara miał również licencję pilota.

Żona Joe Lara, Gwen, była pisarką, a także inicjatorką chrześcijańskiego programu dietetycznego "The Weigh Down Workshop".

Joe Lara należał do waszych ulubionych Tarzanów?

To też może cię zainteresować: "Sanatorium miłości". Pożegnanie Władysława przywiodło wielu ludzi. Coś jednak było nie tak. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niezwykły gest Maryli Rodowicz. Wdowa po Krzysztofie Krawczyku nie była w stanie powstrzymać łez. Z jakiego powodu

O tym się mówi w Polsce: 31 maja upływa bardzo ważny dla seniorów termin. Nie zgłoszenie dochodów może skutkować utratą świadczenia. O co chodzi