W ostatnim pożegnaniu lubianego kuracjusza, uczestniczyli jego znajomi z programu. Zdjęcia z uroczystości pogrzebowych Władysława zostały opublikowane na mediach społecznościowych Halinki. Nie obyło się bez wpadki.

Niefortunne zdjęcie

Śmierć Władysława z trzeciej edycji "Sanatorium miłości" poruszyła fanów i uczestników show, oraz gospodynię programu Martę Manowską. Wszyscy byli pogrążeni w smutku, gdy pojawiała się wstrząsająca wiadomość o śmierci Władzia. Kuracjusz był szalenie lubiany, gdyż był radosny, uprzejmy, a panie traktował z szacunkiem. Zasłynął również z niespotykanej elegancji i dobrych manier.

Więc, gdy 10 kwietnia pojawiła się wiadomość o śmierci Władysława, wszyscy byli poruszeni: - Drodzy Widzowie, jesteśmy bardzo poruszeni wiadomością, która właśnie do nas dotarła. W dniu 9 kwietnia odszedł od nas Władysław Szustorowski, uczestnik trzeciej edycji Sanatorium Miłości. Był bliski naszym sercom, dał się poznać jako człowiek niezwykłej kultury, dobry kolega i niezastąpiony kompan. Władysławie, dziękujemy, że byłeś z nami i wierzymy, że żeglujesz po bezpiecznych wodach… Rodzinie Władysława składamy szczere wyrazy współczucia - napisano na profilu "Sanatorium miłości" w mediach społecznościowych.

Niestety, na jednym ze zdjęć z pogrzebu wrzuconym w internet przez Halinkę, uczestnicy uroczystości uśmiechali się pozując.

źródło: Super Express

Według internautów, takie zdjęcie w ogóle nie powinno powstać. W komentarzach pojawiło się mnóstwo krytyki skierowanej do seniorów: - Ostatnie pożegnanie a tu uśmiechy żenada; Zdjęcie nie pasujące do sytuacji; Wszystko pięknie tylko miny takie raczej niezbyt smutne.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Woda po gotowaniu ziemniaków ma wiele zastosowań. Nie wylewaj jej do zlewu bez potrzeby

Zerknij: Przyjaciel poprosił mężczyznę, aby został ojcem chrzestnym jego dziecka. Nie spodziewał się, że prośba będzie wiązała się z tak wieloma wymaganiami