Jak podaje portal "Interia", Agnieszka Chylińska pierwsze krok na scenie muzycznej stawiała w zespole O.N.A. Jej odejście było dla fanów ogromnym zaskoczeniem. Dlaczego wokalistka zdecydowała się na taki krok?

Agnieszka Chylińska i zespół O.N.A.

Zespół O.N.A. powstał w 1994 roku w Gdańsku. W jego skład wchodzili Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk, Zbigniew Kraszewski, Piotr Łukaszewski oraz 18-letnia wówczas Agnieszka Chylińska. Ich debiutancki album "Modlishka" okazał się sukcesem, ale największa popularność przyszła po piosence "Kiedy powiem sobie dość".

W jednym z wielu udzielonych przez siebie wywiadów, Agnieszka Chylińska przyznała, że nie spodziewała się, że jej występy na scenie będą trwały przez tak wiele lat. Jak sama przyznała była nieśmiała i wycofana, a jej występy w zespole miały być "psikusem przeciwko rodzicom" i wyrazem sprzeciwu wobec prób narzucania jej studiów na kierunku filologia romańska.

Nie ukrywała, że zawsze chciała śpiewać, jednak wciąż mierzyła się z własnymi kompleksami i była przekonana, że jej kariera potrwa sekundę. "W życiu bym nie pomyślała, że to będzie trwało" - powiedziała Agnieszka Chylińska.

Rozstanie z O.N.A

W ostatnich wpisach w mediach społecznościowych Agnieszka Chylińska postanowiła wrócić do czasów, kiedy występowała w O.N.A. Piosenkarka przyznała, że teraz jej życie znacznie zwolniło tempa dzięki czemu znalazła czas, żeby "spojrzeć wstecz" i "docenić to, co było piękne, wybaczyć sobie i innym to, co było po ludzku niedobre".

We wpisie zaznaczyła, że jej solowy album został odebrany przez część krytyków muzycznych, jako "manifest sfrustrowanej byłej wokalistki O.N.A niż nowy rozdział w moim życiu artystycznym. Dużo było w tej ocenie racji".

Jak ocenialiście odejście Agnieszki Chylińskiej z O.N.A.?

To też może cię zainteresować: Marcin Prokop zadał 13-letniej córce św. pamięci Agaty Mróz bardzo trudne pytanie w programie "DDTVN". Reakcja widzów mocno go zaskoczyła

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Film poświęcony wydarzeniom z 10 kwietnia 2010 roku wywołał oburzenie. Co się stało

O tym się mówi: Ministerstwo zdrowia wprowadzi obowiązkowe szczepienia dzieci na Covid-19? Głos w sprawie zabrał Waldemar Kraska