Nie da się ukryć, że ostatni czas dla Dody i jej męża, Emila Stępnia nie był łatwy – wokalistka i producentka kończy właśnie nagrywanie filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Życie prywatne Doroty Rabczewskiej układa się po jej myśli i wszystko wskazuje na to, że ta sytuacja się nie zmieni.

Małżeństwo z Emilem Stępniem nie jest dla Dody pierwszym poważnym związkiem – była już żoną Radka Majdana, jednak do tej nie zdecydowała się na dziecko, jednoznacznie deklarując, że dzieci mieć nie chce.

Fani jednak często dopytują, czy przypadkiem nie zmieniła zdania w tej kwestii. Uważają, że skoro jest w udanym związku i prowadzi pełne sukcesów i osiąganych stopniowo celów życie zawodowe to czas na „dzidziusia”. Wiele osób zachęca Dodę do zmiany zdania i jest niepocieszonych, że ta nie zamierza zachodzić w ciążę.

Doda w mocnych słowach do fanki. Poszło o posiadanie dzieci!

Ostatnio, Doda miała już serdecznie dość nieustannych napomnień o dzieci i napisała wprost na Instagramie:

- Kiedy jesteś przed czterdziestką i mówią ci że twój pociąg już odjechał... Miej to w d****, są jeszcze jachty i samoloty – stwierdziła bez ogródek.

Jednak to nie wystarczyło i kolejna fanka wyraziła ubolewanie, że Doda nie zamierza mieć dzieci, bo z pewnością byłyby urodziwe i piękne. To naprawdę zdenerwowało Dodę, która wypaliła wprost:

- Dzieci to nie torebki, że mają być piękne. Przede wszystkim mają być chciane i wyczekane – stwierdziła na Instagramie, cytowana przez Plejadę.

Nie sposób się z nią nie zgodzić, a ciągłe napomnienia o urodzenie dziecka są zdecydowanie nie na miejscu!

Jak informował portal "Życie PL": WIELKI DZIEŃ W ŻYCIU KRZYSZTOFA I PAULINY ZE „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA”! ZDJĘCIE ZE SZPITALA TRAFIŁO DO SIECI, SERDECZNE GRATULACJE

Przypomnij sobie: ROKSANA WĘGIEL ZADZIWIŁA WSZYSTKICH SWOIM ODWAŻNYM WYZNANIEM. CZY FANI PÓJDĄ JEJ ŚLADEM? WOKALISTKA ŻYCZY WSZYSTKIM, ABY SAMI SIĘ PRZEKONALI

Portal "Życie PL" pisał również: GWIAZDA TVN NIE POWSTRZYMAŁA SIĘ I POWIEDZIAŁA KILKA GORZKICH SŁÓW PIERWSZEJ DAMIE! OCENIŁA JEJ STYL, TE SŁOWA ZDUMIEWAJĄ