Maja Sablewska od wielu lat prowadzi działalność związaną z modą i doradztwem wizerunkowym, zatem często zdarza się jej pozwalać sobie na ocenę sposobu ubieraniu i stylu znanych osób.

Tym razem, pokusiła się o komentarz dotyczący Agaty Dudy. To, co powiedziała z pewnością nie przypadnie do gustu Pierwszej Damie.

Pierwsza Dama spotyka się z oceną jej wizerunku i stylu niemal na każdym kroku i coraz częściej spotyka się z nieprzyjemnymi komentarzami. Choć jej styliści i współpracujący z nią projektanci dokładają wszelkich starań, aby wyglądała naprawdę reprezentacyjnie, a dodatkowo stroje spełniamy wymogi dyplomacji to często Agata Duda jest obiektem niewybrednych komentarzy i kpin.

Okazuje się, że fanką stylu Agaty Dudy nie jest również Maja Sablewska, która powiedziała wprost, co myśli o tym, jak wygląda Pierwsza Dama!

Maja Sablewska ostro o Pierwszej Damie! Co powiedziała?

Maja Sablewska opowiedziała serwisowi Pudelek o tym, co myśli o stylu Pierwszej Damy. Oceniła

Agatę Dudę i wyraziła dość mocne stanowisko.

– Zachowawczy. Wydaje mi się, że Pierwszą Damę stać na więcej. Można byłoby dodać trochę pazura" – stwierdziła bez znieczulenia Maja Sablewska, cytowana przez Pomponik.

Widać, że Maja Sablewska raczej bez większego entuzjazmu podchodzi do sposobu ubierania się Agaty Dudy. To nie będzie przyjemne dla Pierwszej Damy.

Dodatkowo, postanowiła skomentować również żonę rywala jej męża i stwierdziła, że bardziej od stylu Małgorzaty Trzaskowskiej interesowało ją to, co mówiła w trakcie kampanii wyborczej prezydenta Warszawy.

View this post on Instagram

Dziś po raz pierwszy od wielu miesięcy zobaczyłam moją ukochaną Siostrę Natalię, na ekranie telefonu, ale dobre i to. Wzruszyłam się, bo tak bardzo ja kocham i tak bardzo chciałabym ją zobaczyć na żywo, przytulić. Wcześniej latałam do niej do Londynu, albo ona do mnie do Warszawy... teraz nie możemy. Chciałam się z Wami tym podzielić, bo dziś poczułam tak mocno jak nigdy dotąd jaką wielką wartością jest rodzina 🤍 Jaką wielką wartością jest prawdziwe wsparcie. Jaką wielką wartością jest bezwarunkowa miłość. BEZ WZGLĘDU NA TO KIM DLA SIEBIE JESTEŚMY - WSPIERAJMY SIĘ. WSPIERAJMY LOKALNE MARKI. WSPIERAJMY PRAWDĘ. Co dajemy to dostajemy... ZAWSZE 🖤 #sablewska #2020 #dobregowieczoruwszystkim

A post shared by SABLEWSKA (@sablewska) on

Jak informował portal "Życie PL": DANIEL MARTYNIUK BĘDZIE MUSIAŁ PŁACIĆ ŻONIE ALIMENTY? SENSACYJNE FAKTY, WYSZŁY NA JAW, PRZYZNAŁ SIĘ SAM SYN KRÓLA DISCO POLO

Przypomnij sobie: SENSACYJNE WYZNANIE ANNY KALCZYŃSKIEJ! PREZENTERKA ZDECYDOWAŁA SIĘ POWIEDZIEĆ, DLACZEGO KINGA RUSIN ODESZŁA Z „DZIEŃ DOBRY TVN” PO 15 LATACH

MAGDA MOŁEK PODJĘŁA OSTATECZNĄ DECYZJĘ, TO KONIEC! PO SZESNASTU LATACH NASTĄPIŁO ROZSTANIE, „WŁAŚNIE NASZE DROGI SIĘ ROZESZŁY”