To wielki dzień i powód do świętowania dla pary uczestników „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, którzy po zawarciu związku małżeńskiego przed milionami telewidzów stwierdzili, że chcą zostać razem i ich związek trwa już nieprzerwanie od trzech lat.

Jakiś czas temu Krzysztof i Paulina podzielili się radosną nowiną – kobieta spodziewała się dziecka. Najnowsze zdjęcie, które trafiło do sieci jest świadectwem tego, że małżonkowie powitali na świecie swoją pierwszą pociechę!

Paulina i Krzysztof ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pochwalili się, że zostali rodzicami. Do sieci trafiło sugestywne zdjęcie

Trzeba przyznać, że z początku relacja Krzysztofa i Pauliny nie zapowiadała, że z tej mąki będzie chleb i wielu osobom się wydawało, że para szybko rozstanie się po emisji programu. Jednak ku zaskoczeniu wielu osób, małżonkowie zaczęli się dogadywać i przezwyciężyli kryzysy.

Mimo oczywistej rozpoznawalności, dziś nie mówią wiele o swojej prywatności i szanują odrębność, nie zapraszając mediów do swojego domu. Para postanowiła jednak nie ukrywać faktu, że Paulina jest w ciąży i przyszły tata opublikował zdjęcie z ciężarną żoną.

Nie było jednak wiadomo, kiedy został zaplanowany poród, ani jakiej płci będzie dziecko.
Jak donosi jednak Fakt, Krzysztof po kilku dniach nieobecności w mediach społecznościowych wrzucił fotkę, która może wskazywać na to, że para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

Mąż Pauliny pokazał selfie ze szpitala klinicznego w Warszawie, który specjalizuje się w zakresie położnictwa.

– Kiedy czekasz... to jak szpital dla umysłowo chorych, ale ważne Mogłem Być... – przekazał tajemniczo Krzysztof, ale pod postem dopisał hashtag „kocham swoją rodzinę”.

Czy para pochwali się płcią dziecka i imieniem, które wybrali?