Jak podaje portal "Jastrząb Post", zmarł Jarosław Szczepaniak, któremu popularność przyniosły występach w uwielbianych przez widzów serialach "Klan", "Barwy szczęścia", czy "Czas honoru". Aktor odszedł w wieku 66 lat.

Zmarł Jarosław Szczepaniak

Jarosław Sczepaniak urodził się 14 marca 1955 roku. Jego aktorska przygoda rozpoczęła się dość późno, bo dopiero w 1997 roku, kiedy pojawił się na planie serialu "Klan", w którym występował przez wiele kolejnych lat. Zaczęło się od ról epizodycznych, wcielał się między innymi w pracownika firmy budowlanej, czy lekarza weterynarii. Pokochał pracę na planie.

W kolejnych latach występował w "Plebanii", "Barwach szczęścia", "Czasie honoru", "Na dobre i na złe" oraz w serialu "Na sygnale". Ostatni raz przed kamerą pojawił się w zeszłym roku, wcielając się w rolę handlarza w "Ojcu Mateuszu.

Jarosław Szczepaniak zmarł w sobotę 27 marca, jednak wiadomość o jego śmierci pojawiła się w mediach społecznościowych w czwartek 1 kwietnia w godzinach wieczornych. Rodzina zmarłego zamieściła klepsydrę i komunikat, w którym poinformowano o uroczystościach żałobnych.

Pogrzeb Jarosława Szczepaniaka ma się odbyć 7 kwietnia na cmentarzu Długosiodle w Wyszkowie. Uroczystości żałobne rozpoczną się o godzinie 10. Ciało aktora spocznie obok jego mamy. Przyczyna zgonu aktora nie została podana. Msza święta w intencji zmarłego zostanie odprawiona w późniejszym terminie, w kaplicy Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Warszawie.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom zmarłego składamy najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Anny Dymnej. Ból jest tak silny, że trudno jej normalnie funkcjonować

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski przypomina swoją przepowiednię na kwiecień. W tym miesiącu ma się wszystko zacząć. O co chodzi i co się wkrótce wydarzy

O tym się mówi: Tajemnica wieku Małgorzaty Rozenek od lat frustruje wielu internautów. Czy teraz celebrytka w końcu ujawniła prawdę przy okazji zapisów do szczepień