Od wielu lat Małgorzata Rozenek jest jedną z czołowych celebrytek polskiego show-biznesu po tym jak zasłynęła prowadzeniem programów „Perfekcyjna pani domu”, „Projekt Lady” czy udziałem w Azja Express.

Z powodu dużej zmiany wizerunkowej jaką przeszła po zakończeniu małżeństwa z Jackiem Rozenkiem wiele osób uważa, że gwiazda ukryła też swój prawdziwy wiek i zamiast 42 lat jest już po 50, a jej młody wygląd jest zasługą kosmetyków i zabiegów. Cała sprawa urosła już do rangi jednej ze śmieszniejszych teorii spiskowych.

Co jakiś czas plotki wznieca sama zainteresowana. Tak też jest tym razem, bo temat przywołała sama Małgorzata Rozenek-Majdan robiąc relację na Instagramie.

Fani celebrytki osłupieli

Ostatnio w mediach społecznościowych celebrytki pojawia się wiele zdjęć z jej najmłodszym synem Henrykiem, który niedługo skończy roczek.

Wielu internautów jednak zamiast komentować zdjęcia, wypomina Małgorzacie Rozenek-Majdan, że nie ujawnia swojego prawdziwego wieku.

W końcu celebrytka postanowiła odnieść się do zarzutów nawiązując także do szczepień przeciwko SARS-CoV-2.

„Chciałam powiedzieć, że żeby dostać szczepionkę, jestem gotowa przyznać się wieku, który podobno ukrywam i razem z Radosławem zgłaszamy chęć zaszczepienia się nawet AstrąZenecą. Czymkolwiek. Pysiula, zgłaszasz się czy nie? Tak tylko rzucam w eter. I jak będzie trzeba powiedzieć, że mam 52 albo ile tam mi mówią, że mam, to nie ma sprawy” – można było usłyszeć w relacji na Instagramie.

Fani uznali, że celebrytka pokazała klasę i świetnie zażartowała z niedowiarków. Zgadzacie się?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Kaczyński zabrał głos w sprawie raportu Antoniego Macierewicza o wydarzeniach smoleńskich. Czy poznamy w końcu prawdę

Jak informował portal „Życiepl”: Kardynał Kazimierz Nycz zasłabł. Kamery uchwyciły ten poruszający moment. Jak teraz czuje się duchowny

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Zbigniew Zamachowski zakochany? Znana aktorka miała zdobyć jego serce i zająć miejsce Moniki Zamachowskiej

Zobacz także: Leśnicy apelują o ostrożność. Wraz z wiosną z ukrycia wychodzą zwierzęta, których lepiej nie spotkać na swojej drodze. O co chodzi