Jak podaje portal "Wirtualna Polska", Andrzej Kosmala, menadżer Krzysztofa Krawczyka zabrał głos w sprawie stanu zdrowia artysty. Przy okazji odniósł się krytycznie do pojawiających się głosów, które negują chorobę piosenkarza.

Andrzej Kosmala o stanie zdrowia Krzysztofa Krawczyka

We wtorek 23 marca media obiegła informacja, że Krzysztof Krawczyk musiał zostać poddany hospitalizacji w związku z zakażeniem koronawirusem i rozwinięciem się u niego Covid-19. Piosenkarz, za pośrednictwem mediów społecznościowych, poprosił swoich fanów o modlitwę o powrót do zdrowia.

Ewa Krawczyk, żona piosenkarza w rozmowie z mediami nie kryła swoich obaw stanem zdrowia męża. Jednocześnie w mediach zaczęły pojawiać się głosy koronasceptyków, którzy bardzo krytycznie oceniali zamieszanie wokół stanu zdrowia Krzysztofa Krawczyka. Andrzej Kosmala postanowił zabrać głos w sprawie stanu Krawczyka i odnieść się przy okazji do zarzutów internautów.

Za pośrednictwem Facebooka napisał, że z Krzysztofem Krawczykiem "nie jest źle". Menadżer gwiazdora jednak znacznie więcej miejsca poświęcił wspomnianym negatywnym komentarzom. Napisał, że złośliwcy zarzucają, że informacjami o stanie zdrowia Krawczyka robią sobie dobry "pijar". Zdaniem Kosmali, tego rodzaju krytyczne komentarze są wynikiem zawiści.

"Kiedy czytam te krytyczne uwagi to sprawdzam skąd pochodzą i są to jednorazowo założone konta żeby przyłożyć znanemu człowiekowi.Polska zawiść!" - napisał w swoim komunikacie menadżer Krzysztofa Krawczyka.

Zgadzacie się z postawioną przez niego tezą?

To też może cię zainteresować: Konfrontacja braci jest coraz bliżej. Czy Harry’emu i Williamowi uda się zażegnać konflikt w rodzinie królewskiej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ważny komunikat do lubelskich wiernych. Mogli mieć kontakt z chorymi duchownymi. Konieczny będzie telefon do sanepidu

O tym sie mówi: Najnowsze doniesienia o zdarzeniu, jakie rozegrało się w okolicach Miechowa. Co się stało z 10-letnim Filipem? Te słowa mrożą krew w żyłach