Odkąd Harry wraz ze swoją żoną, Meghan Markle, na dobre opuścili królewski dwór i wyemigrowali za ocean, relacje pomiędzy członkami monarszej rodziny pozostają napięte. Nie pomaga temu fakt, iż Harry i Meghan niezwykle chętnie... dzielą się sekretami, które powinny na zawsze zostać za murami królewskiego dworu.

Dali temu wyraz podczas niedawnej, niezwykle kontrowersyjnej rozmowy z Oprah Winfrey - słowa, które padły wtedy z ust książęcej pary na zawsze podważyły status brytyjskich monarchów.

Coraz głośniej mówi się jednak o tym, iż... William bardzo chce pogodzić się ze swoim bratem. Czy mu się to uda?

Przełomowy moment jest coraz bliżej

Przez konflikty, jakie w ostatnich latach targały rodziną królewską, braterska relacja Williama i Harry’ego bardzo podupadła - bracia nie widzieli się od czasu emigracji młodszego z nich do Stanów, nie wspominając już żadnej rozmowie.

Nic więc dziwnego, że dla Williama jest to niezwykle trudne i robi on wszystko, by nieco załagodzić całą sytuację. Zaraz po niesławnym wywiadzie starszy syn Diany i Karola miał zadzwonić do młodszego brata - jak się okazało, zupełnie bezowocnie.

Wszystko wskazuje jednak na to, że już niebawem bracia będą musieli zakopać wojenny topór. Wszystko dlatego, że już na początku lipca w jednym z królewskich ogrodów odsłonięty ma zostać... pomnik księżnej Diany! Obydwaj książęta już dawno zadeklarowali swój udział w uroczystości i jednogłośnie zaznaczali, iż nie ma możliwości, by nie pojawili się wtedy w Ogrodzie Kensington.

Czy będzie to dzień, w którym Harry i William wreszcie spróbują porozmawiać i zakończą ciągnący się już od kilku lat konflikt?

Zobacz także: Olga Kalicka dogryza kolegom z branży. Dodała wymowny wpis

Może cię zainteresować: Danuta Wałęsa potrafi ujarzmić męża? Podczas transmisji na żywo dała popalić Lechowi

Pisaliśmy również o: Laura Łącz zdobyła się na szczere wyznanie. Aktorka będzie samotna w święta. "Wszyscy odeszli"