Pandemia koronawirusa w Polsce trwa już od roku i zbiera coraz większe żniwo. Na świecie oficjalnie zakaziło się już ponad 121 milionów ludzi, a wśród nich był także były prezydent Aleksander Kwaśniewski i jego żona Jolanta.

Polityk poruszył ostatnio temat choroby gdy w czwartek był gościem jednego z programów publicystycznych telewizji TVN. Polityk pojawił się u Moniki Olejnik w „Kropce nad i” gdzie pojawił się po raz pierwszy publicznie od czasu wyzdrowienia.

Jak para przeszła zakażenie?

Aleksander Kwaśniewski ujawnił, że wraz z żoną dosyć ciężko przechodzili zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Pierwsze objawy zauważyli na początku lutego. Niestety czuli się na tyle źle, że wymagana była nawet interwencja lekarska w szpitalu.

„Byłem w szpitalu tydzień, żona dwa dni. Teraz jest lepiej. Ale specjaliści przestrzegają przed konsekwencjami tej choroby. Mówi się np. o konsekwencjach neurologicznych. Ten wirus jest naprawdę groźny” – mówił były prezydent.

Obecnie para już odstawiła leki i jest uznawana za ozdrowieńców. Polityk ujawnił jednak, że on osobiście nie doszedł jeszcze do siebie, zwłaszcza jeśli chodzi o kondycję fizyczną, ale jest na dobrej drodze.

Świadczy o tym także wygląd Aleksandra Kwaśniewskiego, który zaskoczył widzów oraz internautów, którzy komentują, że choroba nie odcisnęła się na jego twarzy czy sylwetce. Polityk wygląda bardzo dobrze, jest nawet lekko opalony.

Zgadzacie się?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Lech Wałęsa opowiedział szczegółowo o swojej operacji serca i strachu przed pójściem "na tamten świat". To wyznanie budzi skrajne emocje

Jak informował portal „Życiepl”: Tomasz Komenda podjął decyzję w sprawie apelacji od wyroku. Czy będzie żądał więcej odszkodowania i zadośćuczynienia

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Kinga Duda całkowicie zmieniła swoje życie. Jest oficjalny komentarz o nowej pracy córki Prezydenta. O co chodzi

Zobacz także: Strzegł wszystkich tajemnic księżnej Diany. Jego odejście było wielkim zaskoczeniem. Czy ktoś bał się, że za dużo wie