Nie da się ukryć, że Kasia Cichopek od pewnego czasu może liczyć na naprawdę dużo, pojawiła się masa ciekawych propozycji. Aktorka, oprócz gry w „M jak Miłość” otrzymała zaproszenie do prowadzenia „Pytania na Śniadanie” i w tej roli radzi sobie naprawdę dobrze. Może również liczyć na różnego typu współprace z topowymi markami i to stanowi spory procent jej dochodów.

Aktorka i tancerz przez koronawirusa mieli problem z płynnością funkcjonowania szkoły tanecznej należącej do Marcina Hakiela.

Jednak praca na planie śniadaniówki „Pytania na Śniadanie” nie oznacza, że Kasia Cichopek żegna się na stałe z widzami „M jak Miłość”. Aktorka wróciła na plan serialu i dzięki temu mogła wrzucić do mediów społecznościowych nowe zdjęcie. Fotka doczekała się komentarza męża aktorki. Co powiedział?

Marcin Hakiel zazdrosny o Kasię Cichopek? Aktorka pokazała się przytulona do Marcina Mroczka

Kasia Cichopek od lat wciela się w postać Kingi Zduńskiej i nie zapowiada się, aby miała odejść z serialu. Właśnie trwają zdjęcia do nowych odcinków i z tej okazji pracę na planie produkcji postanowiła pokazać Kasia Cichopek na swoim Instagramie.

Zdjęcie podpisała krótkim: Pozdrawiamy z planu, Państwo Zduńscy.

Na zdjęcie od razu zareagował Marcin Hakiel i był pierwszym, który ją skomentował. Jego wpis może zaskoczyć!

– Apeluję o zachowanie dystansu – napisał od razu Marcin Hakiel, prosząc tym samym internautów, by w komentarzach nie doszło do niepotrzebnej burzy. Kasia Cichopek odpowiedziała mężowi emotikonami – uśmiechniętą i zapłakaną buźką, a także buziakiem.

To już nie pierwszy raz, gdy Marcin Hakiel reaguje na podobne zdjęcia swojej żony na Instagramie z jej serialowym mężem, Marcinem Mroczkiem. Tym razem – jak przekonuje Pudelek – pokazał sporo dystansu do „poligamii” swojej żony.

Jak informował portal "Życie PL": DANIEL MARTYNIUK BĘDZIE MUSIAŁ PŁACIĆ ŻONIE ALIMENTY? SENSACYJNE FAKTY, WYSZŁY NA JAW, PRZYZNAŁ SIĘ SAM SYN KRÓLA DISCO POLO

Przypomnij sobie: SENSACYJNE WYZNANIE ANNY KALCZYŃSKIEJ! PREZENTERKA ZDECYDOWAŁA SIĘ POWIEDZIEĆ, DLACZEGO KINGA RUSIN ODESZŁA Z „DZIEŃ DOBRY TVN” PO 15 LATACH

MAGDA MOŁEK PODJĘŁA OSTATECZNĄ DECYZJĘ, TO KONIEC! PO SZESNASTU LATACH NASTĄPIŁO ROZSTANIE, „WŁAŚNIE NASZE DROGI SIĘ ROZESZŁY”