Daniel Martyniuk znów na jeżykach wszystkich. Syn króla disco polo nie przebiera w słowach i po raz kolejny postanowił publicznie obrazić swoją – najpewniej byłą już – żonę. 31-latek udowadnia, że Ewelina była z nim dla pieniędzy, a sama domaga się alimentów nie tylko dla ich wspólnej córki, ale i dla siebie. To oburzyło młodego Martyniuka, który zaręcza, że kobieta nie zobaczy od niego złamanego grosza!

Daniel Martyniuk niemal nieustannie imprezuje i od długiego czasu nie widział swojej żony i córki Laury. Niemal codziennie publikuje w mediach społecznościowych oskarżycielskie filmiki, w których obraża wiele osób.

Żona Martyniuka, Ewelina ma dość i postanowiła zakończyć to małżeństwo, wnosząc pozew rozwodowy. Wiadomo, że pierwsza rozprawa odbędzie się we wrześniu, a do publicznej wiadomości trafiła również informacja o tym, ile kobieta zażądała alimentów.

Daniel Martyniuk znów obraził swoją eks żonę. Wytyka jej materializm i chęć wyciągnięcia od niego pieniędzy

Jak donosi serwis Gwiazdy WP, Daniel Martyniuk pokazał na Instagramie wyciąg z konta bankowego, na którym widnieje spory debet. Ma być to kwestia utrzymania rodziny, która ma kosztować Martyniuka coraz więcej.

– Żona powinna zajmować się facetem, mężczyzną, a nie uciekać do mamusi. Jak się poznaliśmy, to zupełnie inaczej rozmawiała. Dwa lata temu powiedziałem, że próbowała mnie wykorzystać na hajs, co udowodniłem, udostępniając swój wyciąg z konta bankowego – przekonuje Daniel Martyniuk na Instagramie.

21-letnia synowa króla disco polo ma chcieć konkretnych kwot alimentów dla córki, ale również i dla siebie. Młody Martyniuk zapewnia, że nie będzie płacił żonie, a dziecku nie zamierza niczego odmawiać.

– Zasądzone zostały alimenty córce - zażądała 1200 zł, a dla siebie ponad 3000 zł. Nigdy w życiu czegoś takiego ode mnie nie dostanie, także może w ogóle zapomnieć o takich pieniądzach. Córka i tak będzie miała wszystko, ale na moich warunkach – mówi wprost.

Sam Martyniuk nie ma problemu z tym, że nie zarabia na siebie, a żyje na koszt znanego ojca. Jak jednak zamierza zarobić na utrzymanie dziecka?

Po swojemu – przekonuje, że będzie grał w kasynie lub obstawiając u bukmacherów.

Może lepiej byłoby poznać smak uczciwej pracy?

fot. Youtube.com/Wojciech Grodzki - dj & konferansjer

Jak informował portal "Życie PL": DANIEL MARTYNIUK BĘDZIE MUSIAŁ PŁACIĆ ŻONIE ALIMENTY? SENSACYJNE FAKTY, WYSZŁY NA JAW, PRZYZNAŁ SIĘ SAM SYN KRÓLA DISCO POLO

Przypomnij sobie: SENSACYJNE WYZNANIE ANNY KALCZYŃSKIEJ! PREZENTERKA ZDECYDOWAŁA SIĘ POWIEDZIEĆ, DLACZEGO KINGA RUSIN ODESZŁA Z „DZIEŃ DOBRY TVN” PO 15 LATACH

MAGDA MOŁEK PODJĘŁA OSTATECZNĄ DECYZJĘ, TO KONIEC! PO SZESNASTU LATACH NASTĄPIŁO ROZSTANIE, „WŁAŚNIE NASZE DROGI SIĘ ROZESZŁY”