Wysoka gorączka, objawy koronawirusa i fatalne samopoczucie – to stało się udziałem 25-letniego Michała „Mikeboya” Skolimowskiego, gwiazdora disco polo, który rok temu przeszedł przez ciężki wypadek.

Niestety, udając się na rehabilitację w poniedziałek poczuł się gorzej, a później okazało się, że jest zarażony i ma COVID-19!

Od środy miał wysoką gorączkę, ból głowy i mięśni. Młody gwiazdor disco polo zastanawia się, czy koronawirusem mógł się zarazić w szpitalu, gdzie przechodzi rehabilitację.

Artyście udało się zrobić test na koronawirusa, który wyszedł pozytywny – informuje „Super Express” za serwisem Disco Polo Info.

Michał „Mikeboy” Skolimowski ma koronawirusa, sytuacja jest poważna!

To kiepska informacja dla fanów disco polo! Niestety zakażony koronawirusem okazało się być młody gwiazdor muzyki!

Artysta rok temu doznał wypadku, z którego cudem wyszedł żywy. W trakcie nagrywania teledysku, motocykl, którym jechał uderzył w betonową ścianę na dachu parkingu Galerii Słonecznej w Radomiu.

Rehabilitacja, którą przechodził została przerwana przez koronawirusa, jednak w poniedziałek artystya mógł nareszcie wrócić na zabiegi do szpitala. Niestety, szybko poczuł się źle i od początku tygodnia pojawiła się u niego gorączka.

O sprawie sam poinformował fanów, a w szpitalu, w którym zrobiono mu test, który dał wynik negatywny. Jednak dolegliwości rosły, a temperatura wzrosła do 40 stopni, pojawił się ból głowy i mięśni.

Test, który wykonano później dał wynik pozytywny. Mikeboy nie przebywa już w szpitalu, gdyż gorączka ustała, a on sam został wypisany do domu z obowiązkiem odbycia kwarantanny.

W poniedziałek zacząłem rehabilitacje a od środy leżę z gorączką.. 🤒🤧 * * Przychodząc tutaj miałem obowiązkowy test na...

Posted by Michał Mikeboy Skolmowski on Friday, September 4, 2020

Jak informował portal "Życie PL": DANIEL MARTYNIUK BĘDZIE MUSIAŁ PŁACIĆ ŻONIE ALIMENTY? SENSACYJNE FAKTY, WYSZŁY NA JAW, PRZYZNAŁ SIĘ SAM SYN KRÓLA DISCO POLO

Przypomnij sobie: SENSACYJNE WYZNANIE ANNY KALCZYŃSKIEJ! PREZENTERKA ZDECYDOWAŁA SIĘ POWIEDZIEĆ, DLACZEGO KINGA RUSIN ODESZŁA Z „DZIEŃ DOBRY TVN” PO 15 LATACH

MAGDA MOŁEK PODJĘŁA OSTATECZNĄ DECYZJĘ, TO KONIEC! PO SZESNASTU LATACH NASTĄPIŁO ROZSTANIE, „WŁAŚNIE NASZE DROGI SIĘ ROZESZŁY”