Okazuje się, że pogłoski dotyczące rezygnacji Michał Zebrowskiego z gry w „Na dobre i na złe” były prawdziwe. Aktor chciał zrobić sobie roczną przerwę, również ze względu na narodziny małego Feliksa. Jednak jego tacierzyński niezwykle szybko zostanie skrócony. Co się stanie z postacią doktora Falkowicza?

Michał Żebrowski odchodzi czy zostaje w „Na dobre i na złe”? Jest komentarz produkcji

Na temat dalszego udziału Michała Żebrowskiego w „Na dobre i na złe” plotki chodziły od dawna. Mówiło się zakulisowo, że zmiany w scenariuszu – wyjazd Falkowicza do USA i przyjazd do Leśnej Góry doktor Aliny Fisher, granej przez Katarzynę Skrzynecką - są wywołane różnymi czynnikami.

Jedni twierdzili, że Michała Żebrowskiego w serialu nie zobaczymy już nigdy, inni przekonywali, że zwolnienie aktora z produkcji jest związane z poparciem Rafała Trzaskowskiego w wyborach prezydenckich i to swoista „kara”. Okazuje się, że nikc z tego nie było prawdziwe!

Michał Zebrowski skraca urlop tacierzyński i wraca na plan „Na dobre i na złe”!

– Michał Żebrowski wraca do „Na dobre i na złe” na 100 proc. Jego postać obecna jest w scenariuszach nowych odcinków, a pierwsze zdjęcia mamy zaplanowane na wrzesień – wyjaśnia „Super Expressowi” osoba z produkcji.

Gazeta zastanawia się nad powodami, wyjaśniając, że wpływ na jego decyzję o tak szybkim powrocie do grania ma epidemia koronawirusa i fakt, że serial obecnie będzie podstawowym źródłem utrzymania. Teatr 6 Piętro jest obecnie zamknięty przez restrykcje. Pierwsze spektakle zostały zaplanowane na późną jesień, a za jeden dzień zdjęciowy w serialu otrzymuje 5 tysięcy złotych.

Jak informował portal "Życie PL": SENSACYJNE WYZNANIE DAGMARY KAŹMIERSKIEJ! „KRÓLOWA ŻYCIA” ZDECYDOWAŁA SIĘ POWIEDZIEĆ O TYM GŁOŚNO, FANI NIESAMOWICIE JEJ WSPÓŁCZUJĄ

Przypomnij sobie: AFERA W „TOP MODEL”! MARCIN TYSZKA ZASUGEROWAŁ KANDYDATCE DO PROGRAMU ZRZUCENIE KILOGRAMÓW! MODELKA ODPOWIADA NA ZARZUTY

Portal "Życie PL" pisał również: JUSTYNA ŻYŁA ZNÓW NIE ODPUSZCZA BYŁEMU MĘŻOWI. CELEBRYTKA POSTANOWIŁA PODSYCIĆ POGŁOSKI O NOWYM ZWIĄZKU, POKAZAŁA ROMANTYCZNY PREZENT