Niemal nieustannie w ciągu ostatniego czasu słyszymy o konflikcie Justyny Żyły i Piotra Żyły, którzy wymieniają między sobą „serdeczności” w mediach społecznościowych. Znacznie bardziej aktywna w tym kontekście jest była żona skoczka narciarskiego, która otwarcie mówi o tym, jakim sportowiec był mężem, a jest ojcem dla dwójki ich dzieci.

Choć para rozwiodła się blisko dwa lata temu to nieustannie wbijają sobie szpile. Jednak Justyna chce jak najmocniej zaznaczyć, że były mąż już jej nie interesuje, a w tym konflikcie chodzi jej jedynie o dobro dzieci. Ostatnio kobieta postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazała się na Instagramie z wielkim bukietem róż. Czy to prezent od nowego ukochanego?

Justyna Żyła podsyca plotki o nowym związku! Pochwaliła się prezentem pełnym romantyzmu, czy to od ukochanego?

Konflikt między byłymi małżonkami trwa w najlepsze, a Justyna Żyła postanowiła pokazać, że w jej życiu ktoś jednak jest. Celebrytka podsyca plotki o romantycznej relacji, w której rzekomo jest! Czy to prawda?

Justyna Żyła znów postanowiła podsycić pogłoski o tym, że od pewnego czasu pozostaje w nowym związku i jest szczęśliwie zakochana, jednak nie chce zdradzać tożsamości swojego wybranka. Jednak na Insta Stories pokazała ogromny bukiet czerwonych róż. Wszyscy zastanawiają się od kogo to prezent, a sama celebrytka podkręca atmosferę wokół siebie, chwaląc się podarunkiem.

– Takie niespodzianki na mnie Zako czekały. Dziękuję! – pochwaliła się wprost na Instagramie, cytowana przez Plotek.

Teraz jedyne, co pozostaje to czekanie na oficjalne potwierdzenie związku i na to, by Justyna Żyła pochwaliła się, kto zdobył jej serce!

View this post on Instagram

„Zwilczonej psychiki należy bronić. Zawsze może pojawić się ktoś, kto będzie chciał ci wmówić, że najcenniejszą wartością jest milcząca uległość. W ten sposób możesz ją stracić.Szukaj podobnych tobie. Z racji swojej odmienności będziesz krytykowana, oceniana, będą chcieli ujarzmić dziwną kobietę, a ty nie daj się i strzeż jej. Nie wolno godzić się i ulegać. Ty sama wiesz, co jest dla ciebie najlepsze, jakie rozwiązanie pasuje do tej układanki. Nie staraj się przystosować, bądź zawsze odrobinę inna. Tajemniczość przyciąga, jest jak magnes. Lgną do niej ludzie dobrzy i źli. Bierz sito i przesiewaj ich słowa. Zostawiaj zawsze te mądre myśli, schowaj je w sobie i wyciągaj w te gorsze dni. O reszcie zapomnij. Fot. @tukeip ❤️uwielbiam „twoja dziewczyna „🥰”

A post shared by Justyna (@justynazyla) on

Jak informował portal "Życie PL": INTERNAUCI NIE MIELI LITOŚCI DLA ROBERTA MAKŁOWICZA. OSTRA KRYTYKA KUCHARZA-PODRÓŻNIKA, NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE SPOTKA GO COŚ TAKIEGO

Przypomnij sobie: POTĘŻNY ZWROT AKCJI W „M JAK MIŁOŚĆ”! CZY JOASIA CHODAKOWSKA JEDNAK NIE ZOSTANIE MAMĄ? SYTUACJA BARDZO SIĘ SKOMPLIKUJE, FANI NIE MOGĄ SIĘ DOCZEKAĆ

Portal "Życie PL" pisał również: MARYLA RODOWICZ MA OGROMNE PROBLEMY FINANSOWE? ARTYSTKA ZDRADZA SENSACYJNE INFORMACJE O SWOIM STANIE POSIADANIA, TO AŻ TRUDNE DO UWIERZENIA