Ubiegły rok dla Dagmary Kaźmierskiej był niesamowicie trudny ze względu na wypadek samochodowy, któremu uległa. Celebrytka długo dochodziła do sprawności, gdyż urazu doznały obie jej nogi.

Gwiazda show TTV musiała poddać się kilku skomplikowanych operacjom, później przez kilka tygodni poruszała się głównie na wózku inwalidzkim, a następnie o kulach. Dzięki długiej i wyczerpującej rehabilitacji może znów chodzić, ale ma wiele przeciwwskazań – już nigdy nie wyjdzie w szpilkach, a sport nie jest już dla niej!

Dagmara Kaźmierska i jej dramat: „Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności!”

To musi być niesamowicie trudne, wiedzieć, że nasze kończyny już zawsze będą odczuwać skutki dramatycznego wypadku samochodowego. W takiej sytuacji znalazła się właśnie „Królowa życia”, która wprost powiedziała o tym, że jej nogi nie wrócą już do dawnej sprawności.

– Nie jestem w stanie ustać długo na nogach. Wypadek do końca życia będzie dawał się we znaki. Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności – powiedziała wprost reporterom „Super Expressowi” Dagmara Kaźmierska podczas premiery filmu „Pętla” Patryka Vegi, w którym zagrała jedna z ważniejszych ról.

Na premierze „Królowa życia” zjawiła się w warszawskim Multikinie nie na wysokich obcasach tylko uroczych, włochatych klapkach w czerni. Jak zdradziła, zagrała osobę parającą się sutenerstwem. Ela Nowak to postać bardzo kontrowersyjna, jednak trudne sceny, gdy bohaterka „Królowej życia” jest bita i upada na ziemię zagrała za Dagmarę przygotowana dla niej dublerka.

Jak informował portal "Życie PL": INTERNAUCI NIE MIELI LITOŚCI DLA ROBERTA MAKŁOWICZA. OSTRA KRYTYKA KUCHARZA-PODRÓŻNIKA, NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE SPOTKA GO COŚ TAKIEGO

Przypomnij sobie: POTĘŻNY ZWROT AKCJI W „M JAK MIŁOŚĆ”! CZY JOASIA CHODAKOWSKA JEDNAK NIE ZOSTANIE MAMĄ? SYTUACJA BARDZO SIĘ SKOMPLIKUJE, FANI NIE MOGĄ SIĘ DOCZEKAĆ

Portal "Życie PL" pisał również: MARYLA RODOWICZ MA OGROMNE PROBLEMY FINANSOWE? ARTYSTKA ZDRADZA SENSACYJNE INFORMACJE O SWOIM STANIE POSIADANIA, TO AŻ TRUDNE DO UWIERZENIA