Fani Roberta Makłowicza wiedzą o tym, że zakochany od lat w Chorwacji kucharz, podróżnik i gwiazda telewizji znów wybrał się w ulubione miejsca tego kraju, aby odpocząć na wakacjach.

Na ostatniej fotografii możemy zobaczyć Makłowicza z kieliszkiem białego wina w ręku, na stole leży talerz z porcją mięsa z grilla, a tłem dla zdjęcia jest przepiękny Adriatyk skąpany w zachodzącym słońcu. Żyć, nie umierać!

Jednak Robert Makłowicz nie mógł przypuszczać, że pozornie niewinna fotka stanie się zarzewiem konfliktu i licznym komentarzy, które zagościły na jego profilu. Niektórzy stwierdzili, że to doskonałe miejsce i pora do tego, aby skrytykować wygląd kucharza i jego rzekomą… otyłość!

Internauci z ostrą krytyką wyglądu Roberta Makłowicza. Nie mieli litości dla gwiazdora!

Podobne fotografie spotykają się najczęściej z pozytywnym odbiorem i życzeniami miłego pobytu i pełnego wypoczynku, a także zachwytami nad urokami Dalmacji. Niestety, nie tym razem. Wszystko zaczęło się od dość cierpkiego komentarza na temat wyglądu Roberta Makłowicza, a potem poszło już samo!

– Czyli z tym odchudzaniem nic nie wyjdzie. Takie frytki i mięso są strasznie kaloryczne, a i porcja spora. Jest jedno pocieszenie: na takiej okrągłej buzi nie widać zmarszczek i nie trzeba botoksu, który ponoć jest szkodliwy i drogi. Choć brzuszek ma pan stanowczo za duży i taka otyłość brzuszna jest najgorsza i w dobie COVID uznawana za chorobę współistniejącą. Proszę się zabrać za siebie – stwierdził bez ogródek jeden z obserwatorów Roberta Makłowicza na Instagramie.

Fani Makłowicza od razu ruszyli z odsieczą, broniąc go w komentarzach. Komentarze były naprawdę ostre. Do sprawy na koniec odniosła się osoba, która sama wywołała tę dyskusję, zapewniając, że jej post wynikał z troski o zdrowie Roberta Makłowicza, a nie próby jego szkalowania. To jednak nie przekonało wielu osób.

Sam Robert Makłowicz postanowił jednak oszczędzić sobie nerwów i dalej rozkoszować się kuchnią Chorwacji i widokami. Nie odpisał na zaczepkę nawet jednym zdaniem!

Jak informował portal "Życie PL": JAK RADOSŁAW MAJDAN DOGADUJE SIĘ Z SYNAMI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN? ODKĄD HENIO JEST NA ŚWIECIE DOSZŁO DO ZUPEŁNEJ ZMIANY

Przypomnij sobie: CHŁOPCZYK CZY DZIEWCZYNKA? MICHAŁ WIŚNIEWSKI WYJAWIŁ TAJEMNICĘ PŁCI PIĄTEGO DZIECKA! WIADOMO RÓWNIEŻ, JAKIE IMIĘ WYBRANO

Portal " Życie PL" pisał również: SMUTNE WIEŚCI PRZEKAZAŁA IWONA WĘGROWSKA. WOKALISTKA W SYTUACJI, KTÓREJ NIE CHCE PRZEŻYĆ ŻADNA KOBIETA, CHODZI O DZIECKO