Te zdjęcia zbrodni rosyjskich powinien obejrzeć cały świat: Rankiem 14 lipca w wielu regionach Ukrainy zabrzmiała syrena, ukraińskie wojsko zarejestrowało wystrzelenie rakiet z Morza Czarnego.

źródło: Press

Około godziny 11:00 rosyjskie rakiety uderzyły w centrum miasta Winnica. Ponieważ po długotrwałych deszczach dziś na Ukrainie pogoda jest przeważnie słoneczna, w centrum miasta było wielu cywilów: matki z dziećmi, studenci, uczniowie i osoby starsze.

źródło: Press

Jak się okazało, rosyjskie wojsko wystrzeliło z łodzi podwodnej trzy pociski, z których dwa zostały zniszczone przez ukraińskie siły przeciwlotnicze, a trzeci uderzył w plac pełen ludzi.

Do godziny 14:00 znanych jest 20 zabitych, w tym troje dzieci, ponad 90 osób zostało rannych, 50 w ciężkim stanie. Atak na centrum miasta został przeprowadzony za pomocą precyzyjnych pocisków Kalibr, maksymalne odchylenie takiego pocisku wynosi 2-4 metry, co oznacza, że ​​atak został przeprowadzony celowo, gdy w centrum znajdowała się maksymalna liczba osób.

źródło: Press

Rosja wybrała taktykę terroru ludności cywilnej Ukrainy. Armia Putina uderza w ludzi, aby zastraszyć i zdemoralizować Ukraińców, ułatwić odpływ Ukraińców za granicę i zmniejszyć opór wobec rosyjskiej ekspansji. Państwa Zachodu powinny radykalnie przemyśleć swój stosunek do Rosji jako kraju praktykującego terroryzm na poziomie polityki państwa. Rosja powinna zostać uznana za kraj terrorystyczny!

O tym się mówi: Tort na komunię od Magdy Gessler kosztuje krocie. Mało kto może pozwolić sobie na taki rarytas

Zerknij: Poruszające informacje w programie na żywo. Ekspert z Rosji obnaża publicznie słabość rosyjskiej armii. Czy wojska Putina są naprawdę tak kiepskie