Właśnie do mediów wyciekły informacje dotyczące cen tortów komunijnych, które można zamówić w popularnych kawiarniach i restauracjach Magdy Gessler. Okazuje się, że ciasto na tę specjalną okazję kosztuje krocie. Mało kto może pozwolić sobie na taki rarytas – ile zatem musimy zapłacić za taki tort? Koniecznie przeczytaj, cena zwala z nóg!

Niemalże połowa maja za nami – dla jednych kojarzy się z rozkwitającymi roślinami, coraz wyższą temperaturą czy sezonem grillowym, dla innych zaś przywołuje tylko jedno skojarzenie – czas Komunii Świętych, czyli wydarzenia, które w rodzinach katolickich należy do najważniejszych.

Jeszcze kilka lat temu komunie wyprawiane były zazwyczaj w domach, lecz ta impreza nabiera coraz bardziej poważnego i wzniosłego charakteru, dlatego rodziny coraz częściej decydują się jednak na wynajęcie lokalu i zamówienie tortu.

Tort od Magdy Gessler kosztuje krocie!

W warszawskiej cukierni “Słodki Słony” należącej do znanej restauratorki tort można kupić nie na kilogramy, a na porcje, a jej cena wynosi od 35 do 41 złotych.

- Na 20-porcjowy tort dekoracją będzie kosztowała dodatkowo 200 zł - mówi pracownica cukierni.

Zatem jeśli zamówimy tort na 20 osób, z ładną dekoracją, zapłacimy... minimum 900 złotych!

Tort / screen yt