Całkiem nowa fotografia opublikowana w mediach społecznościowych popularnego tancerza, Marcina Hakiela zadziwia! Mężczyzna dodał fotkę z atrakcyjną brunetką. Czy łączy ich coś więcej? Kim jest kobieta?

Wieść o rozwodzie Katarzyny Cichopek oraz Marcina Hakiela wstrząsnęła niemalże całym Internetem oraz mediami. Związek, który należał do najbardziej lubianych i “pewnych” relacji w polskim show – biznesie okazał się niewypałem po wspólnie spędzonych siedemnastu latach. Fani do tej pory nie mogą w to uwierzyć...

Te słowa mówią same za siebie

Choć Katarzyna Cichopek pozostaje bardziej zamknięta na ten temat, tak Marcin Hakiel otwarcie mówi o zakończeniu związku. Jego ostatnia wypowiedź podczas udzielanego wywiadu jednoznacznie wskazuje na to, że to Kasia dopuściła się zdrady.

- (...) moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, o więcej wolności, przestrzeni, ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię. - wyznał.

Najnowsza fotografia zamieszczona w mediach społecznościowych przez tancerza wygląda tak, jakby zaczął układać sobie życie z nową partnerką. Czy to prawda? Prawdopodobnie nie, gdyż opis fotki sugeruje, iż był on na kawie z prawniczką, która - zapewne – pomaga w sprawie rozwodowej.

Marcin Hakiel / instagram: marcinhakiel