Nieznane dotychczas informacje dotyczące Elżbiety Jodłowskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Niegdyś kobieta uchodziła za wielką gwiazdę estrady i wróżono jej świetlaną przyszłość, dziś już mało kto o niej pamięta. Artystka nie ma zamiaru przejść na emeryturę. Czym się aktualnie zajmuje i jak wyglądała jej kariera?

Elżbieta Jodłowska to postać, która zapamiętana została szczególnie przez starsze pokolenie. 74 – letnia aktorka śpiewająca lata swojej świetności na scenie miała w latach 60. I 70. Po zagraniu krótkiej roli w filmie “Miś” Polacy ją pokochali, lecz ona... wyjechała do USA ze względu na ciężką sytuację finansową.

W Ameryce gwiazda zajmowała się między innymi sprzątaniem czy opieką nad dziećmi.

Powiedziała “dość”

W wieku 50 lat Elżbieta Jodłowska wróciła do Polski i zaczęła życie na nowo. Założyła “Babski kabaret” i nie zamierza przechodzić na emeryturę!

- Z dzisiejszej perspektywy oceniam, że najwięcej dokonałam po pięćdziesiątym roku życia. (…) Wiele kobiet, które ukończyły już tzw. wiek graniczny, a zwłaszcza te, które decydują się na emeryturę, siedzi w domu. Dla nich to jest koniec życia. A czas po menopauzie to jeden z najlepszych okresów życia. - wyznaje artystka.