Niebawem miną dwa lata od dnia, w którym to Meghan oraz Harry ogłosili, że nie chcą dalej uczestniczyć w życiu brytyjskiej rodziny królewskiej. Niedługo potem małżeństwo zrezygnowało także ze wszystkich przywilejów i postanowili wyjechać z kraju.

Kontrowersyjna kwestia!

Jak przypomina portal Jastrząb Post, obecnie Meghan oraz Harry wraz z dwójką swoich dzieci, mieszkają w Kalifornii. Od czasu wyprowadzki z Wielkiej Brytanii para zdecydowała się na podjęcie kilku przedsięwzięć. Jednym z nich było podpisanie umowy z Netflixem. Wszystko wskazuje jednak na to, że książę chce się wycofać z umowy.

Okazuje się bowiem, że jedna z osób z bliskiego otoczenia rodziny królewskiej mocno skomentowała sposób, w jaki Netflix przedstawił księżną Dianę w popularnym serialu „The Crown”. Co więcej, Jemima Khan, była przyjaciółka księżnej postanowiła odejść od projektu.

Pojawiają się także głosy, że wiele osób z rodziny księżnej Diany prosiło Harry’ego, aby ten zainterweniował w całej sprawie. Jak zatem zachowa się książę, który podpisał z Netflixem umowę na 184 miliony dolarów!

Jak zakończy się cała sprawa?

- Spencerowie są przerażeni tym, jak przedstawia się tam Dianę. Dawali jasno do zrozumienia, że ​​Harry musi interweniować i jeśli sprawy nie zostaną stonowane, powinien zerwać kontrakt – mówiła osoba związana z rodziną.

Czy faktycznie książę Harry postanowi zerwać umowę? Nie da się ukryć, że taki krok będzie okupiony ogromna karą finansową, a obecnie zarówno Meghan jak i Harry mocno potrzebują gotówki.

Jak informował portal "Życie Polska": FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

Przypomnij sobie: POJAWIŁY SIĘ NOWE INFORMACJE O STANIE ZDROWIA KAMILA DURCZOKA. SZPITAL WYDAŁ SPECJALNY KOMUNIKAT W SPRAWIE. WIADOMO, W JAKIM STANIE BYŁ DZIENNIKARZ

Portal "Życie Polska" pisał również: TAK ŹLE NIE BYŁO JUŻ OD BARDZO DAWNA! POLACY SĄ ZAŁAMANI INFLACJĄ! W TAKIEJ SYTUACJI NIE DA SIE ODCZUĆ WZROSTU PENSJI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JUŻ OD PRZYSZŁEGO ROKU STAWKI EMERYTUR MOCNO POSZYBUJĄ W GÓRĘ. EMERYCI NIE BĘDĄ MIEĆ POWODÓW DO NARZEKAŃ. O JAKICH KWOTACH MOWA