Nie jest tajemnicą, że kontakty pomiędzy Meghan Markle, a brytyjską rodziną królewską od samego początku nie układają się zbyt dobrze. Wiele osób dość sceptycznie nastawionych było do związku amerykańskiej aktorki z brytyjskim księciem. Co więcej, okazuje się, że Meghan Markle niezbyt dobrze dogadywała się także z członkami swojej rodziny.

Sussexowie nie mają zbyt dobrych kontaktów ze swoimi rodzinami

Jak doskonale pamiętamy, sytuację w brytyjskiej rodzinie królewskiej zaogniła jeszcze bardziej rozmowa Meghan oraz Harry’ego z Oprah Winfrey, która wyemitowana została w telewizji. Po tym materiale rodzinne kontakty uległy znacznemu pogorszeniu.

Według informacji przekazanych przez portal Jastrząb Post, również rodzina Meghan Markle nie jest zbyt pozytywnie nastawiona do księżnej Sussex. Okazuje się, że ojciec Meghan już niejednokrotnie zabierał głos na temat swojej córki, a informacje przekazywane przez niego nie były zbyt pochlebne.

Brat chciałby odnowić kontakty

Co więcej, także brat Meghan – Thomas Markle Junior wielokrotnie nagatywnie wypowiadał się na temat swojej siostry. Ostatnio mężczyzna wystąpił w popularnym amerykańskim show – Big Brother. Jak się okazuje, podczas jednego z ostatnich nagrań zdecydował się na odważny gest i postanowił przeprosić swoją siostrę.

- Pierwszą rzeczą, którą chcę powiedzieć, to to, że was przepraszam z całego serca za swój wstrętny list, który napisałem przed waszym ślubem. Chcę, żebyście wiedzieli, że to nie wyszło od osoby, którą jestem teraz, a od osoby pogrążonej w mroku, ze zniszczonym sercem. Nie jestem okrutnym człowiekiem i jest we mnie więcej miłości niż zła – mówił Thomas Markle Junior.

Czy Meghan ugnie się pod wpływem listu swojego brata i postanowi pojednać się z Thomasem?

Jak informował portal "Życie Polska": PODWYŻKI RENT I EMERYTUR W 2022 ROKU WYGLĄDAJĄ OBIECUJĄCO. NA JAKIE KWOTY MOGĄ LICZYĆ ŚWIADCZENIOBIORCY

Przypomnij sobie: POJAWIŁY SIĘ NOWE DONIESIENIA O ZAGINIĘCIA IWONY WIECZOREK. TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. WAŻNE INFORMACJE PODAŁ BYŁY ANALITYK KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI

Portal "Życie Polska" pisał również: POLSKA ŻYJE SPRAWĄ CIĘŻARNEJ 30-LATKI. GŁOS ZABRAŁA MATKA KOBIETY, KTÓREJ TRUDNO SIĘ POGODZIĆ Z SYTUACJĄ. PORUSZAJĄCE SŁOWA W PROGRAMIE „UWAGA”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: EWA KRAWCZYK ZAREAGOWAŁA NA NIEDAWNE WYZNANIE SWOJEGO PASIERBA. SYN KRZYSZTOFA KRAWCZYKA WYJAWIŁ, ŻE ARTYSTA UKRYWAŁ CIĘŻKĄ CHOROBĘ. GDZIE LEŻY PRAWDA