Mimo statusu, jaki posiada, Kate stara się pokazać, że jej życie wygląda podobnie do życia milionów kobiet. Ostatnio została nawet zauważona na zakupach w supermarkecie.

Księżna Kate niejednokrotnie już udowadniała, że jest normalną kobietą i matką. Mimo statusu, jaki posiada, wykonuje czynności, które obecne są w życiu każdej kochającej mamy, jak np. odrabianie zadań domowych z dziećmi, odprowadzanie ich na basen lub robienie zakupów.

Rodzina królewska, screen Google

Ostatnio widziano Kate w sklepie obok domu rodzinnego, Sainsbury's w King's Lynn. Razem z mężem i dziećmi wybrała się na zakupy do supermarketu. O tym, że księżna była na zakupach, ponformowała zdumiona Kate Carter, założycielka Ugly Duckling Creations. „Była z dziećmi, wyglądali cudownie. Ona jest absolutnie piękna, tak samo jej dzieci. A były takie grzeczne!” – deklarowała Carter.

Księżna Kate na zakupach razem z rodziną

Księżna Kate została zauważona podczas przeglądania sukienek, które widniały na witrynie sklepu. Carter poznała rodzinę dzięki małej Charlotte, przypomniała sobie bowiem, że właśnie taki zielony płaszczyk, w który była ubrana dziewczynka, widziała już kiedyś na niej jak pozowała do zdjęć. „Zauważyłam najpierw Charlotte, gdyż miała piękny zielony płaszczyk, który założyła na święta bożonarodzeniowe. Wtedy zauważyłam Kate z małym Louisem na rękach i pomyślałam ‘czy tylko ja to widzę?’ Nie mogłam uwierzyć, że to się dzieje naprawdę” – pisała właścicielka sklepu z laleczkami.

Księżniczka Charlotte,screen Google

Przypomnijmy, że w ubiegłe święta mała Charlotte otrzymała laleczkę od przyjaciółki Carter, Karen Anvil, zabawka była specjalnie zaprojektowana przez Kate dla małej księżniczki, o czym ta również poinformowała w swoim wpisie: „Jestem taka dumna! Moja fantastyczna przyjaciółka złożyła w ostatniej minucie zamówienie na specjalną lalkę dla księżniczki Charlotte, więc pracowałam do późna, aby dzisiaj Karen poszła i wręczyła lalkę księżniczce w Sandringham. To zrobiło mi ten rok, naprawdę warto było”.

Jak informował portal „Wiesz”: Synoptycy nie mają dobrych wieści. Pogoda będzie dynamiczna i gwałtowna

Przypomnij sobie: Czy Perfekcyjna Pani Domu zostanie nową prezenterką programu „Dzień Dobry TVN”?

Portal „Wiesz” pisał również: Pieniądze same trafiają im w ręce: astrolodzy nazwali trzy znaki zodiaku, które wzbogacą się we wrześniu