Czy rzeczywiście tak będzie? Czego mogą się spodziewać widzowie porannego magazynu?

Niestety, oprócz wiernych fanów, Perfekcyjna Pani Domu otoczona jest także „antyfanami”, którzy tylko czekają, aby skomentować kolejne kroki kobiety. Prawdopodobnie, szybko tematów do „obgadania” będzie więcej. Jak podaje Pudelek.pl, Małgorzata Rozenek jest rozpatrywana jako potencjalna zastępczyni Kingi Rusin w programie „Dzień Dobry TVN”.

Małgorzata Rozenek, screen Google

Chwilę po tym, jak Kinga Rusin, która spędziła w programie śniadaniowym 15 lat, wyznała, że postanowiła zrezygnować z pracy, Małgorzata Rozenek poinformowała wszystkich, że mimo tego, że ma małe dziecko, synka Henia, który urodził się w czerwcu tego roku, gotowa jest wrócić do pracy w telewizji. W jednym z postów napisała nawet, że chciałaby stworzyć duet z mężem. „Moglibyśmy razem z Radziem być parą prowadzących” – pisała Rozenek.

Czy Małgorzata Rozenek zostanie nową gospodynią programu „Dzień Dobry TVN”?

Do tej pory trwa kasting na nową prowadzącą programu porannego, jednak, jak informuje Pudelek.pl, Małgorzata Rozenek jest najbardziej brana pod uwagę przez producentów.

Małgorzata Rozenek, screen Google

– Gosia również jest brana pod uwagę w wyścigu do fotela "DDTVN". W tym tygodniu Małgorzata miała bardzo ważny telefon od władz stacji. Ona sama nie ukrywa, że chciałaby się zmierzyć z tym wyzwaniem, wszystko jak zwykle rozbija się o czas, a tego u Gosi jest coraz mniej, odkąd zaczęła współpracę z TVN Style. Okazuje się, że jej instagramowy żart na temat poprowadzenia "DDTVN" w parze z Radziem padł na bardzo podatny grunt. Mimo wszystko wciąż mówimy o jednej z najpopularniejszych gwiazd stacji – możemy przeczytać na łamach Pudelka.pl.

Czy Małgorzata Rozenek rzeczywiście zastąpi Kingę Rusin? To się okaże.

Jak informował portal „Wiesz”: Księża podczas mszy w maseczkach? Kapłani otrzymali nowe zalecenia w czasie pandemii

Przypomnij sobie: Cichopek zadebiutowała w roli prowadzącej „Pytania na śniadanie”. Co na to Macedomian Girl

Portal „Wiesz” pisał również: Kluczowe zmiany dla kierowców weszły w życie, trzeba mieć się na baczności