Nie da się ukryć, że Meghan Markle i książę Harry nieustannie znajdują się w obiektywach fotoreporterów. Co chwilę w mediach pojawiają się informacje na temat pary. Co więcej, wiele z tych doniesień nie jest dla nich zbyt łaskawych!

Jacy faktycznie są Meghan i Harry?

Jak przypomina portal Super Express, Meghan Markle oraz książę Harry już kilkukrotnie oskarżeni zostali o kłamstwa na temat swojej rodziny, które mają zapewnić im niebanalne dochody.

Meghan oraz Harry nie stronią jednak od życia publicznego i niezwykle często można ich spotkać w znanych miejscach. Niedawno byli goścmi w jednej z popularnych restauracji – Melba’s Harlem w Nowym Jorku. Ich zachowanie mocno zaskoczyło samą restauratorkę. Co takiego zrobiła para?

Restauratorka nie kryje zaskoczenia!

Melba Wilson, właścicielka lokalu Melba’s Harlem wyznała w wywiadzie dla magazynu „People”, że zarówno Meghan Markle, jak i książę Harry byli niesamowicie mili i prawdziwi. Nie wywyższali się i nie wymagali, aby traktowano ich inaczej niż pozostałych klientów.

- Poświęcili czas innym klientom, którzy byli zaszokowani ich obecnością, rozmawiali z obsługą i z naszym kucharzem – zaznaczyła restauratorka.

Czy zatem faktycznie Meghan i Harry wcale nie są tak wyniośli i aroganccy, na jakich kreuje ich kolorowa brytyjska prasa? Jaka jest prawda na temat pary?

Jak informował portal "Życie Polska": URZĄD SKARBOWY PRZEŚLEDZI WSZYSTKIE TWOJE WYDATKI! POLACY Z WIELKĄ NIECHĘCIĄ PATRZĄ NA NOWE PRZEPISY, KTÓRE MAJĄ WEJŚĆ W ŻYCIE JUŻ NIEBAWEM

Przypomnij sobie: SYTUACJA BOGUMIŁY WANDER CORAZ TRUDNIEJSZA. DAWNA GWIAZDA TELEWIZJI PUBLICZNEJ SKOŃCZYŁA WŁAŚNIE 78 LAT. DZIENNIKARKA NIE ROZPOZNAJE UKOCHANEGO MĘŻA

Portal "Życie Polska" pisał również: MOCNE SŁOWA KASI TUSK PODCZAS MANIFESTACJI W WARSZAWIE. CÓRKA DONALDA TUSKA CHCE JAK NAJLEPIEJ DLA SWOICH DZIECI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PORUSZAJĄCE DONIESIENIA O UWIELBIANYM PRZEZ POLAKÓW AKTORZE. WIADOMO, JAK DZIŚ CZUJE SIĘ KRZYSZTOF GLOBISZ. O STANIE ARTYSTY OPOWIEDZIAŁA ANNA DYMNA