Najnowsze informacje dotyczące członków brytyjskiej rodziny królewskiej mogą zdziwić, ale bardzo zaintrygować wiele osób. Eksperci do spraw mowy ciała postanowili przeanalizować różnice w zachowaniu kilku osób wśród Royalsów. Okazuje się, że Harry i William zupełnie inaczej traktują swoje żony! O co chodzi?

Powszechnie wiadomo, że brytyjska rodzina królewska od lat pozostaje na tak zwanym świeczniku, czyli w blasku fleszy i zainteresowania mediów. Wszystko to za sprawą licznych kontrowersji i zaskakujących sytuacji, które dzieją się w rodzinie.

Ostatno eksperci do spraw mowy ciała postanowili przeanalizować zachowania dwóch par: Harry i Meghan, a także Williama oraz Kate. Okazało się, że różnice są ogromne!

Wspierający czy uległy związek?

Zdaniem ekspertów relacja Williama oraz Kate należy do tych wspierających, gdyż widać między nimi relacje partnerskie i równość w związku.

Związek Harry’ego i Meghan zaś porównany został do relacji rodzica z dzieckiem, kiedy to jedna osoba czeka na pozwolenie ze strony drugiej. Czy eksperci mają rację?

- Tam, gdzie William rzuci szybkie spojrzenie w stronę Kate, Harry czeka dłużej, prawie zatrzymując się, jakby czekał na jakiś gest ze strony Meghan, który przypominałby zielone światło, ponieważ czuje, że ma teraz pozwolenie na zrobienie czegoś - mówią eksperci.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT