Wielu z nas pamięta niesamowitą walkę Krzysztofa Globisza o powrót do sprawności po przebyciu udaru siedem lat temu. Niemal wszyscy trzymali kciuki i modlili się o to, by uwielbiany przez miliony Polaków aktor mógł odzyskać zdrowie i znów raczyć nas kolejnymi fantastycznymi rolami filmowymi i teatralnymi.

Czy to się udało? W niedawnym wywiadzie przyjaciółka aktora, Anna Dymna wyznała, co dziś dzieje się z Krzysztofem Globiszem i czy aktorowi udało się wrócić do pełni sił. Niestety, aktorka nie ma dobrych wiadomości.

Anna Dymna o zdrowiu Krzysztofa Globisza. Z aktorem nie jest najlepiej

Krzysztofa Globisza i jego artystycznego dorobku chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Aktor przez lata zyskał ogromny szacunek w środowisku filmowym i teatralnym, a dzięki swojemu kunsztowi i niesamowitym rolom stał się dziekanem Wydziału Aktorskiego, a potem prorektorem krakowskiej PWST.

Wielu z nas pamięta jego brawurowe role w „Krótkim filmie o zabijaniu”, „Katyniu”, „Aniele w Krakowie” czy „Jasminum”. Przez lata był również aktorem dubbingowym. Niestety, wiele wskazuje na to, że nieprędko zobaczymy go w nowych produkcjach. Anna Dymna zdradziła, co dzieje się dziś z aktorem.

Aktorka miała plan zaangażowania Krzysztofa Globisza w prowadzony od blisko 20 lat Krakowski Salon Poezji. Choć scenariusze najbliższych spotkań poetyckich już powstały, to Krzysztofa Globisza na nich nie zobaczymy, ani nie usłyszymy. Powód? Aktor nie może mówić.

- Wszyscy wierzymy, że Krzysiek wróci na scenę i do pracy. Ten głupi udar nie może mu wszystkiego przekreślić i ja to wiem – powiedziała aktorka, cytowana przez tygodnik „Na Żywo” i Radio Zet.

Krzysztof Globisz/Youtube @Kraków Film Klaster

Jak informował portal "Życie Polska": NOWA WIZJA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO NIE NASTRAJA OPTYMISTYCZNIE. JASNOWIDZ Z CZŁUCHOWA ZNÓW ZADZIWIŁ POLAKÓW. PRZYSZŁE ZDARZENIA BĘDĄ NIEUNIKNIONE

Przypomnij sobie: WIADOMO JUŻ, JAK RYSUJE SIĘ PRZYSZŁOŚĆ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. DO MEDIÓW TRAFIŁY POWALAJĄCE INFORMACJE DOTYCZĄCE SZEFA PIS. WSZYSTKO STAŁO SIĘ JASNE

Portal "Życie Polska" pisał również: EWA KRAWCZYK WYCIĄGNĘŁA RĘKĘ DO JEDYNEGO SYNA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA. WDOWA PO ARTYŚCIE ZAMIERZA POGODZIĆ SIĘ Z IGOREM? CHODZI O MIEJSCE SPOCZYNKU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: EMIL STĘPIEŃ POSTANOWIŁ PRZYPOMNIEĆ DODZIE PEWNE ZDARZENIE. PUBLICZNY KONFLIKT BYŁYCH PARTNERÓW ESKALUJE. SPRAWA DZIEWCZYN Z DUBAJU NIE MA KOŃCA