Najnowsze fotografie publikowane przez Justynę Kowalczyk wzbudzają ogrom emocji. Jedna z najbardziej popularnych biegaczek narciarskich dumnie prezentuje swoje ciążowe krągłości, jednak fani nie powstrzymali się od negatywnych komentarzy... Gwiazda odpowiedziała stanowczo. O czym mowa? Co takiego jej zarzucili?

Jak wiadomo, Justyna Kowalczyk jest postacią znaną nie tylko miłośnikom zimowych sportów. Kobieta przez wiele lat swoje życie poświęciła karierze sportowej odnosząc niebywałe sukcesy na arenie międzynarodowej. Kobieta na podium w mistrzostwach świata stanęła ponad 100 razy, a w kwestii liczby zwycięstw jest drugą zawodniczką na świecie!

Fani gwiazdy przez wiele lat myśleli, że kobieta na zawsze oddała się karierze i nie myśli o zakładaniu rodziny. Kiedy na jesieni ubiegłego roku wyszła za mąż, wszyscy zaniemówili! To wspaniała nowina, lecz niedawno biegaczka poinformowała fanów o kolejnej!

Justyna Kowalczyk w pełni szczęścia

W maju tego roku Kowalczyk poinformowała fanów o tym, że wraz z mężem spodziewają się pierwszego dziecka. Kobieta zamieszcza także fotki z treningów, z których nie rezygnuje podczas ciąży. Niestety, Internauci zaczęli negatywnie komentować jej aktywność, na co odpowiedziała stanowczo.

- Dzień bez treningu <albo bez dwóch>, dniem straconym.
PS. Byłabym bardzo wdzięczna za powstrzymanie się od dobrych rad.
Mam się kogo radzić. Dziękuję – napisała gwiazda.