Mąż i ojciec Jon Newman roztopił serca internautów na całym świecie, gdy został sfotografowany, gdy siedział przed pokojem chorej żony, aby dotrzymać jej towarzystwa, gdy przechodziła leczenie raka w izolacji.

Chociaż małżeństwo nie jest łatwym zadaniem to Jon pokazał światu, na czym polega prawdziwa miłość swoimi wzruszającymi gestami, dotrzymując przysięgi ślubnej, że będzie kochać żonę „w zdrowiu i chorobie”.

Jego żonie, Marci, zdiagnozowano raka tarczycy w październiku i Jon zdecydował, że nie pozwoli jej przejść przez to wszystko samej!

Ich córka, 17-letnia Mackenna z Kalifornii, uchwyciła tę niesamowitą chwilę i udostępniła zdjęcie na Twitterze.

fot. Twitter @mackenna_newman

Niesamowite zdjęcie niezwykle kochającej się pary. Mężczyzna jest z żoną, nawet, gdy nie może być blisko niej z powodu radioterapii

Urokliwe zdjęcie uzupełniła podpisem: „Moja mama musi przebywać w swoim pokoju w izolacji z powodu jej radioterapii na raka, więc tata ustawił biurko przy jej drzwiach, żeby dotrzymać jej towarzystwa, a ja płaczę”.

„Chcę, żeby ktoś tak bardzo mnie kochał” - skomentował jeden z użytkowników Twittera.

„Oto człowiek, który poważnie podchodzi do przysięgi ślubnej. Niesamowite! ”- powiedział inny.

Jedna osoba napisała: „Och, błogosław jego serce, to najpiękniejsza rzecz, jaką widziałem, dziękuję za udostępnienie!!!”

Później Marci powiedziała dziennikarzom, że jej mąż jest zawsze przy niej. „Jon chodzi na każdą wizytę u lekarza, na każde badanie krwi, każdą operację, każdą sesję radioterapii. Jak widać, jeśli nie może być przy mnie, jest tak blisko, jak tylko może!”

„Mój mąż każdego ranka parzy kawę i przynosi mi ją, a odkąd zachorowałam, przynosi też śniadanie”- napisała na Twitterze.

Nieco ponad rok później Mackenna udostępniła post na Twitterze, że jej mama wyleczyła się skutecznie z raka. Co za niesamowita wiadomość!

fot. Twitter @mackenna_newman

Jak informował portal „Życie PL”: ROZGOTOWANY MAKARON, PĘKNIĘTE JAJKO PODCZAS GOTOWANIA CZY PRZESOLONA ZUPA? PROSTE ROZWIĄZANIA KUCHENNYCH PROBLEMÓW, KTÓRE LEPIEJ ZNAĆ

Przypomnij sobie: NAGRANIE ZMROZIŁO KREW W ŻYŁACH INTERNAUTÓW! MAMA GWIAZDY SOCIAL MEDIÓW NAGRAŁA OPUSZCZONY DOM, SZCZEGÓŁ W OKNIE PRZERAŻA

Portal „Życie PL” pisał również: ZDUMIEWAJĄCE INFORMACJE O ZAROBKACH W TELEWIZJI POLSKIEJ, ZWYKLI POLACY MOGĄ POMARZYĆ O TAKIEJ PENSJI. KILKANAŚCIE MILIONÓW ZŁOTYCH TO PULA NA NAGRODY