Takie historie nie zdarzają się na szczęście zbyt często! Jeden z mężczyzn wykazał się niesamowitą odwagą oraz dobrym sercem. Dzięki jego działaniom zwierzę zostało uratowane.

Tego nikt się nie spodziewał!

Jak podaje portal Lelum, w jednym z rosyjskich miast, budowlańcy, którzy akurat zajmowali się renowacją osiedla dokonali niesamowitego, a zarazem przerażającego odkrycia. Spod kostki brukowej doszedł do ich uszu dziwny skowyt. Natychmiast postanowili upewnić się, co jest jego źródłem.

Jeden z pracowników postanowił natychmiast ściągnąć kostkę brukową, aby dowiedzieć się skąd pochodzą dziwne odgłosy. Na zamieszczonym w serwisie YouTube nagraniu dokładnie widać, jak budowlaniec demontuje kolejne fragmenty kostki, a następnie przekopuje znajdujący się pod nią piasek!

To, co zobaczyli budowlańcy, po zdjęciu kostki wprawiło ich w osłupienie. Pod warstwą piachu znajdował się bowiem przerażony piesek!

Zwierzak jest cały i zdrowy!

Do tej pory nie udało się jednak ustalić, skąd psiak wziął się w takim miejscu. Nie jest także wiadomo, ile dni spędził pod kostką, jednak okoliczni mieszkańcy wskazują, że dziwne odgłosy słyszeli już od paru dni.

Nie da się ukryć, że piesek miał wiele szczęścia! Obecnie jego stan zdrowia jest bardzo dobry, a zwierzak jest niesamowicie wdzięczny swoim wybawcom, za uwolnienie go z przerażającego miejsca!

Całe nagranie z akcji ratunkowej można obejrzeć na filmiku zamieszczonym poniżej! Sceny chwytają za serce!

Jak informował portal "Życie": TAKICH SŁÓW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ! OGROMNA FALA KRYTKI SPADŁA NA KAPITANA REPREZENTACJI POLSKI, ROBERTA LEWANDOWSKIEGO

Przypomnij sobie: OGROMNE ZMIANY W TELEWIZJI POLSKIEJ! MICHAŁ PIRÓG ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT OSTATNICH POCZYNAŃ TVP. JAKIE JEST JEGO ZDANIE

Portal "Życie" pisał również: CO CZEKA NAS W NADCHODZĄCYCH MIESIĄCACH? KRZYSZTOF JACKOWSKI WYJAWIŁ CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT TEGOROCZNEGO LATA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SMUTNE WIEŚCI ZE ŚWIATA SPORTU. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS WIELKIEGO POLSKIEGO ZAWODNIKA. SPORTOWCA OPŁAKUJE RODZINA, A LICZNI FANI PRZESYŁAJĄ KONDOLENCJE