Jak doskonale wiemy, już na jesień startuje odświeżona ramówka Telewizji Polskiej. Okazuje się jednak, że producenci kilku programów TVP postanowili wprowadzić spore zmiany wśród kadry. Niektóre z nich wywołały jednak dość sporo kontrowersji.

Spore zmiany!

Jak podaje portal Jastrząb Post, jedne ze zmian nastąpiły w programie „The Voice of Poland”. Wśród jury nie zobaczymy już Michała Szpaka. Na ten moment nie jest jednak jeszcze wiadome, kto zastąpi znanego muzyka, jednak wiele osób wskazuje, że będzie to Sylwia Grzeszczak.

Co więcej, w programie „The Voice Senior” dedykowanym dla osób starszych zabraknie natomiast Andrzeja Piasecznego. Plotki głoszą, że powodem zwolnienia artysty była znacząca różnica w poglądach politycznych, a także kontrowersyjny sposób ich przedstawiania.

Michał Piróg ma inne zdanie

Wiele osób jest mocno zniesmaczonych decyzjami producentów programów Telewizji Polskiej. Okazuje się jednak, że nie wszyscy uważają, iż z powodu zwolnień należy rozpaczać. Takie zdanie na ten temat ma między innymi Michał Piróg.

- Ja zawsze się cieszę jak komuś się uda wyjść z bagna. Sam program wydaje się być super i pewnie taki jest. Miałem przyjaciela, który był w programie The Voice of Poland i dobrze to wspominał. Bo to jest bardzo profesjonalny program. Na pewno szkoda, że wyraziste osoby, znające się na tym co robią, nie są dalej jurorami, tylko ze względu na to, że coś tam powiedziały, albo myślą trochę inaczej. Ale też nie wiemy, jakie były powody tego zwolnienia – zaznaczył gwiazdor podczas rozmowy z dziennikarzami Jastrząb Post.

Jak zatem widać, według Michała Piroga takie zwolnienia obu artystom mogą tylko wyjść na dobre, a on sam mocno trzyma za nich kciuki!

Jak informował portal "Życie": TAKICH SŁÓW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ! OGROMNA FALA KRYTKI SPADŁA NA KAPITANA REPREZENTACJI POLSKI, ROBERTA LEWANDOWSKIEGO

Przypomnij sobie: EMERYTURY ULEGŁY POTĘŻNEJ OBNIŻCE? MILIONY SENIORÓW W POLSCE STRACI SWOJE PIENIĄDZE ZE ŚWIADCZEŃ! SYTUACJA JEST TRUDNA. CHODZI O POWAŻNE ZJAWISKO

Portal "Życie" pisał również: CO CZEKA NAS W NADCHODZĄCYCH MIESIĄCACH? KRZYSZTOF JACKOWSKI WYJAWIŁ CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT TEGOROCZNEGO LATA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SMUTNE WIEŚCI ZE ŚWIATA SPORTU. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS WIELKIEGO POLSKIEGO ZAWODNIKA. SPORTOWCA OPŁAKUJE RODZINA, A LICZNI FANI PRZESYŁAJĄ KONDOLENCJE