Mało kto nie zgodzi się z tym stwierdzeniem. Dorośli rozumieją, że zwierzak nie jest jakąś „zabawką”, ale prawie pełnoprawnym członkiem rodziny, który wymaga starannej opieki.

Ale wiele dzieci nie zdaje sobie z tego sprawy...

Tak więc jeden chłopiec nie poradził sobie z odpowiedzialnością i postanowił zostawić szczeniaka w pudełku pod drzwiami szkoły.

Incydent wydarzył się w Ameryce. Okoliczni ludzie twierdzą, że chłopiec wszedł do szkoły, położył skrzynkę ze zwierzęciem przy drzwiach i natychmiast wybiegł na zewnątrz.

Woźny szkolny natychmiast zwrócił uwagę na pudełko. Mężczyzna postanowił przyjrzeć się zawartości i oprócz szczeniaka znalazł w niej notatkę.

„Przepraszam, ten szczeniak jest bezdomny, na dworze jest zimno, więc postanowiliśmy wam go dać.

Znajdź mu ładny dom. Dziękuję ”- tekstowi towarzyszyła notatka. W tym samym czasie zwierzę nie wyglądało jak bezpański szczeniak, było czyste i zadbane.

Woźny przekazał psa jednemu nauczycielce, której zwierzęta nie są obojętne.

Chętnie zabrała futrzaka na chwilę i zaczęła szukać nowych właścicieli. Szczeniak okazał się być suczką, nauczycielka więc nazwała ją Płatkiem śniegu.

Kobieta zwróciła się o pomoc do ośrodka ratownictwa dla psów. Tam zwierzęciu znaleziono właścicieli. Teraz maluch jest w rękach życzliwych i rzetelnych opiekunów, którzy otaczają je miłością i troską.

Jak informował portal "Życie PL": NAJGORSZE DOPIERO PRZED NAMI? NIE JEST WYKLUCZONE, ŻE W NAJBLIŻSZYM CZASIE DOTRZE DO NAS TRZECIA FALA PANDEMII

Przypomnij sobie: CAŁA POLSKA KOCHAŁA SIĘ W „DOKTOR QUINN”! JAK WYGLĄDA DZIŚ JANE SEYMOUR? NIE SPOSÓB UWIERZYĆ, ŻE AKTORKA JEST W WIEKU WIELU BABĆ! TYLKO BRAĆ PRZYKŁAD

Portal "Życie PL" pisał również: KRZYSZTOF JACKOWSKI KOLEJNY RAZ OSTRZEGA POLAKÓW! WIZJA, KTÓRĄ PRZEDSTAWIŁ OSTATNIO NAPAWA NIEPOKOJEM. CO TAKIEGO ZOBACZYŁ JASNOWIDZ