Nie da się ukryć, że nasz pierwszy mecz rozegrany podczas EURO 2020 nie należał do najlepszych. Polska reprezentacja nie pokazała się ze zbyt dobrej strony, a kibice do dziś nie kryją żalu do piłkarzy. Najbardziej oberwało się jednak Robertowi Lewandowskiemu.

Kapitan był niewidoczny?

Jak podaje portal Goniec, mimo że nasz napastnik nie mógł liczyć na ogromne wsparcie swoich kolegów, którzy oszczędzali podawania mu piłki, to jednak według wielu osób, niektóre z zagrań mógł przeprowadzić o wiele lepiej, niż miało to miejsce w poniedziałek. Finalnie jednak Lewandowski był na boisku praktycznie niewidoczny, co jednak dostrzegli kibice reprezentacji.

Jak doskonale wiemy, już jutro o godzinie 21:00 rozegramy kolejny mecz. Tym razem będziemy walczyć o wygraną z reprezentacją Hiszpanii. Celem jest przynajmniej remis, w innym wypadku już możemy pakować swoje walizki i wracać do kraju, a EURO 2020 zostanie dla naszej drużyny tylko wspomnieniem.

Jak zakończy się sobotni mecz?

Warto także zaznaczyć, że w hiszpańskiej prasie nie brakuje dość mocnych komentarzy na temat naszej drużyny. Hiszpańscy dziennikarze nazywają naszą kadrę „beczką prochu”. Co więcej, hiszpańska prasa podkreśla, że polskiej drużyny nie należy się zbytnio obawiać.

Jak zatem zachowa się nasza reprezentacja i czy mamy szansę na ogromną mobilizację i sięgnięcie po wygraną w sobotnim meczu? Miejmy nadzieję, że Robert Lewandowski jako kapitan zmotywuje pozostałych piłkarzy do walki i już niebawem będziemy cieszyć się z zadowalającego nas wyniku!

Jak informował portal "Życie": DZIENNIKARZE TVP Z OBRAŻENIAMI PO STARCIU Z SYNEM BIZNESMENA. ZADZIWIAJĄCA DECYZJA SĄDU REJONOWEGO. POSEŁ ŻĄDA NATYCHMIAST WYJAŚNIEŃ I KONTROLI

Przypomnij sobie: EMERYTURY ULEGŁY POTĘŻNEJ OBNIŻCE? MILIONY SENIORÓW W POLSCE STRACI SWOJE PIENIĄDZE ZE ŚWIADCZEŃ! SYTUACJA JEST TRUDNA. CHODZI O POWAŻNE ZJAWISKO

Portal "Życie" pisał również: „SANATORIUM MIŁOŚCI”: WSPANIAŁE WYDARZENIA W ŻYCIU UCZESTNIKA SHOW DLA SENIORÓW. ADAM POCHWALIŁ SIĘ WIELKIM DNIEM. JEST PRZEKONANY, ŻE TO MIŁOŚĆ ŻYCIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SMUTNE WIEŚCI ZE ŚWIATA SPORTU. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS WIELKIEGO POLSKIEGO ZAWODNIKA. SPORTOWCA OPŁAKUJE RODZINA, A LICZNI FANI PRZESYŁAJĄ KONDOLENCJE