Gdy większość osób przekonywała, że wywiadem u Oprah Winfrey Meghan Markle i Harry nie mogą bardzo zaszkodzić rodzinie królewskiej nagle okazuje się, że Windsorom można wbić jeszcze większą szpilę. Jak informuje serwis Jastrząb Post, do sieci trafiły zdumiewające nagrania. Czy ich autorka jest naprawdę Meghan Markle?

Czy naprawdę taśmy mogą tak mocno zaszkodzić księżnej Kate? Wszystkim wydawało się, że brudy między byłymi Sussexami, a rodziną królewską zostały już wyprane, jednak Meghan i Harry mają mieć w zanadrzu coś o wiele gorszego.

Meghan Markle ma mieć w swoim posiadaniu sekretne taśmy obciążające księżną Kate? Co się w nich znalazło?

Po tym, w jaki sposób Meghan i Harry wypowiedzieli się w wywiadzie dla Oprah Winfrey, a później również w kilku podcastach wszyscy myśleli, że pole zostało oczyszczone i to już wszystko, co chcieli powiedzieć na ten temat. Jednak małżonkowie mają podobno ciężkie działa do wytoczenia, a rodzina królewska dopiero dostanie najgorsze.

Jak ujawnił magazyn „Woman’s Day”, książę Harry i Meghan Markle mieszkając w pałacu Kensington i we wszystkich należących do rodziny królewskiej rezydencjach mieli nagrywać wideo i dźwięk na telefonach komórkowych, a także robić zdjęcia.

Biografka Harry’ego, Angela Levin potwierdziła istnienie tych materiałów i uważa, że para nie zawaha się ich użyć przeciwko brytyjskiej monarchii. Biografka twierdzi również, że przygotowywany jest film dokumentalny, w którym Meghan i Harry powiedzą dokładnie, co działo się złego, gdy mieszkali w pałacu.

Najmocniej dostanie się księciu Williamowi i jego żonie.

„Meghan jest najbardziej zła za to, że Kate kilka razy pokazała jej swoja wyższą rangę. Kate skarciła ją za kierowanie jednym z jej własnych asystentów, a Meghan nigdy tego nie odpuszcza. Nikogo nie zdziwiłoby, gdyby Meghan potajemnie nagrywała spotkania z Kate i ich mężami” – czytamy w „Woman’s Day”.

Jak informował portal "Życie": ARTUR ORZECH WKRÓTCE WRÓCI DO PRACY? DZIENNIKARZ POINFORMOWAŁ W SIECI O NOWOŚCIACH W ŻYCIU ZAWODOWYM. JUŻ WKRÓTCE POPROWADZI AUDYCJĘ W ZNANYM RADIU

Przypomnij sobie: TAJEMNICA ZAGINIĘCIA MADELEINE MCCANN NARESZCIE ZOSTANIE ROZWIANA? NAJNOWSZE USTALENIA PRZYPRAWIŁY WSZYSTKICH O GĘSIĄ SKÓRKĘ! RODZICE BARDZO PORUSZENI

Portal "Życie" pisał również: WAŻNE SPOSOBY DLA KOCHAJĄCYCH TRUSKAWKI! LEPIEJ WIEDZIEĆ, JAK MYĆ, SZYPUŁKOWAĆ I ZACHOWAĆ ŚWIEŻOŚĆ OWOCÓW NA DŁUŻEJ. CZERWIEC TO CZAS NA TRUSKAWKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WAŻNE ZMIANY, KTÓRE DOTKNĄ MILIONY POLAKÓW. NA POCZĄTKU 2022 ROKU POJAWIĄ SIĘ ISTOTNE NOWOŚCI W PRAWIE SPADKOWYM. NIE WSZYSCY BĘDĄ MOGLI DZIEDZICZYĆ