To dobra wiadomość dla wszystkich fanów znanego i lubianego dziennikarza muzycznego, którego głos towarzyszył nam podczas każdej edycji Eurowizji, a przez długi czas prowadził również program „Szansa na sukces”. Artur Orzech odszedł kilka tygodni temu z Telewizji Polskiej w atmosferze skandalu.

Dziennikarz wyjaśnił właśnie swoim fanom, że wkrótce będzie można go usłyszeć w audycji na antenie znanego radia. Do pracy w radiu wróci już 14 czerwca.

Artur Orzech wraca do pracy w Radiu. Na antenie będzie można usłyszeć go już od 14 czerwca

Artur Orzech jest doskonale znanym Polakom dziennikarzem, a karierę zawodową zaczął w latach 80. jako współzałożyciel grupy Róże Europy. Później podjął pracę w Radiu dla Ciebie, a także Programie Pierwszym Polskiego Radia. W 2001 roku zaczął pracę w Trójce, z której odszedł w 2017 roku. Fani Artura Orzecha nie mogli od tego czasu usłyszeć go na antenie.

Jednak dziennikarz ma dla nich dobrą wiadomość – już wkrótce się to zmieni. Dziennikarz wyjaśnił w serwisie YouTube, że już od 14 czerwca poprowadzi audycję. Będzie można go usłyszeć w radiu Rockserwis.fm.

„Rockserwis.fm to będzie stacja, w której będziemy mogli się spotykać od 14 czerwca regularnie w poniedziałkowe wieczory. Dlaczego rockserwis.fm? Dlatego, że to jest właściwa antena dla muzyki rockowej, którą ja prezentuję, dla muzyki niezależnej, także szeroko pojętej muzyki, która ma walory artystyczne” – wyjaśnił swój nowy wybór zawodowy dziennikarz, cytowany przez serwis Plejada.

Jak informował portal "Życie": PRZYBRANA CÓRKA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA POSTANOWIŁA PRZERWAĆ MILCZENIE. ZDRADZIŁA PRAWDĘ O RELACJACH ŁĄCZĄCYCH GO Z ARTYSTĄ I JEGO ŻONĄ EWĄ KRAWCZYK

Przypomnij sobie: WOJCIECH GLANC ZDRADZIŁ, CO NAS CZEKA W NAJBLIŻSZYCH MIESIĄCACH. BARDZO NIEPOKOJĄCE. "TO CHWILOWE ROZLUŹNIENIE JEST ZAPOWIEDZIĄ CZEGOŚ POTWORNEGO"

Portal "Życie" pisał również: MARTA MANOWSKA NIE KRYJE SWOJEGO SZCZĘŚCIA. WRESZCIE DOCZEKAŁA SIĘ ŚLUBU. KIM JEST PARA MŁODA? WZRUSZAJĄCE ZDJĘCIA Z CEREMONII

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: INTERNETOWE PRZEKOMARZANIA KORONIEWSKIEJ I DOWBORA. PODZIELILI SIĘ WYJĄTKOWYM, ARCHIWALNYM ZDJĘCIEM. FANI NIE SĄ ŁASKAWI DLA DZIENNIKARZA