Jak podaje portal "Super Express", rodzina królewska nie miała w ostatnim czasie wielu powodów do radości. Odejście księcia Filipa i wszystkie rewelacje, które w mediach przedstawiali książę Harry i Meghan Markle spędzały sen z powiek royalsom. Księżna Kate podjęła wreszcie ważną decyzję w sprawie brata swojego męża. Wiadomo jak zareaguje na oskarżenia Harry'ego i Meghan.

Kate podjęła ważną i trudną decyzję

Rodzina królewska w ostatnim czasie nie ma najlepszej prasy, co w dużej mierze jest zasługą księcia Harry'ego i jego żony. W wywiadach, których udzielają bardzo chętnie skarżą na krzywdy, jakich mieli doznać na brytyjskim dworze. W rozmowie z Oprah Meghan wskazywała, że pod adresem jej nienarodzonego jeszcze wówczas synka miały padać rasistowskie komentarze.

Meghan Markle i książę Harry/ YouTube @Dla Ciekawskich
Meghan Markle i książę Harry/ YouTube @Dla Ciekawskich
Meghan Markle i książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich

Jakby tego było mało Harry oskarżył księcia Karola o bycie złym ojcem, co ponoć bardzo osobiście odebrała królowa Elżbieta II. W mediach pojawiły się również spekulacje, że zaufanie Meghan i Harry'ego zaczęli zdobywać członkowie sety scjentologów. Z tym wszystkim muszą uporać się książę Karol i jego starszy syn William wspólnie z żoną, księżną Kate.

Z doniesień "The Telegraph" wynika, że księżna Kate podjęła niezwykle trudną, ale i potrzebną decyzję. Żona następcy tronu ma już wiedzieć, jak reagować na rewelacje przedstawiane przez Harry'ego i Meghan. Choć księżna Cambridge mogła poczuć się osobiście oskarżeniami o doprowadzenie Meghan do płaczu postanowiła nie chować urazy.

Książę William i księżna Kate/YouTube @Kocham Polskę
Książę William i księżna Kate/YouTube @Kocham Polskę
Książę Wiliam i księżna Kate/YouTube @Kocham Polskę

Chce dogadać się z Meghan Markle i księciem Harrym, także dla dorba ich dzieci. Księżna Kate chce, aby Archie i jej dzieci mieli ze sobą kontakt i nawiązali bliskie relacje.

Myślicie, że rodzinie królewskiej uda się dojść do porozumienia z księciem Harrym i Meghan Markle?

To też może cię zainteresować: Kto poinformował księcia Harry'ego o odejściu księcia Filipa? Wcale nie była to rodzina królewska

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kondolencje płyną z całej Polski. Odeszła znana reżyserka

O tym się mówi: Donald Tusk wbił szpilę radnej Prawa i Sprawiedliwości. Z całą pewnością nie spodziewała się takich słów