Jak donosi portal "Plotek", królowa Elżbieta II miała poczuć się bardzo dotknięta słowami swojego wnuka. Książę Harry nie powiedział nic, co odniosłoby się bezpośrednio do monarchinii, a jednak królowa bardzo źle przyjęła jego słowa. O co dokładnie chodzi?

Królowa Elżbieta II oburzona słowami księcia Harry'ego

Książę Harry wspólnie ze swoją żoną Meghan Markle dość mocno dają się we znaki rodzinie królewskiej. Królowa Elżbieta II miała nie kryć oburzenia po słowach swojego wnuka, dotyczących jego ojca - księcia Karola. Harry wskazywał, że ojciec miał nie być dla niego wsparciem i ignorował wszelkie prośby o pomoc.

Meghan Markle i książę Harry / YouTube:   NBC News
Meghan Markle i książę Harry / YouTube: NBC News
Meghan Markle i książę Harry/YouTube @NBC News

Takie sugestie znalazły się w wywiadzie udzielonym przez księcia Harry'ego Oprah Winfrey. Mąż Meghan Markle podkreślał, że często słyszał od księcia Karola słowa "tak było ze mną, więc tak będzie z tobą". Jego problemy miały być bagatelizowane, a ojciec z góry zakłdał, że Harry po prostu musi się z nimi uporać.

Oskarżenia kierowane przez Harry'ego pod adresem ojca bardzo negatywnie odebrała królowa Elżbieta II. Choć nie odnosiły się one bezpośrednio do monarchinii, potraktowała je bardzo osobiście - także dlatego, że to ona uczyła księcia Karola, że powinien być silny.

Królowa Elżbieta/YouTube @Gossip TV
Królowa Elżbieta/YouTube @Gossip TV
Królowa Elżbieta/YouTube @Gossip TV

Źródło magazynu "Daily Mail" przekonuje, że szczególnie bolesne dla królowej były zarzuty, że książę Karol nic nie wie o wychowywaniu dzieci. Miało to być dla niej "bardzo przygnębiające". Informator magazynu dodał, że młodszy syn księcia Karola stąpa po bardzo kruchym lodzie i choć jeszcze nie przekroczył granic, to niebezpiecznie się do nich zbliża.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Oświadczenie księcia Harry'ego związane z odejściem księżnej Diany wywołało burzę. Ujawnił nieznane fakty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Rutkowski znowu ma kłopoty. Czy będzie to przełom w poszukiwaniach zaginionej nastolatki? Detektyw nie ma wątpliwości

O tym się mówi: Czy w Boże Ciało będą odbywały się tradycyjne procesje? Wydano oficjalny komunikat dla wszystkich wiernych