W ostatnim czasie rodzina królewska jest mocno skonfliktowana za sprawą Meghan Markle. Amerykańska aktorka i jej mąż książę Harry postanowili porzucić obowiązki książęce i przeprowadzić się do USA, a także wysunęli kilka poważnych oskarżeń dotyczących rasizmu czy braku pomocy przy problemach psychicznych.

Z tego powodu w każdej wypowiedzi internauci doszukują się ukrytych kontekstów. Tym razem stało się to przy okazji drugich urodzin syna Harry’ego i Meghan, Archiego.

Przytyk w stronę Meghan?

Książę William i jego zona Kate złożyli chłopcu życzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Życzymy dzisiaj Archiemu bardzo szczęśliwych 2. Urodzin” – można przeczytać pod opublikowanym zdjęciem.

Internauci zwrócili jednak uwagę, że zarówno zdjęcia jak i życzenia są identyczne do tych z zeszłego roku, zmieniono tylko wiek chłopca.

Część fanów rodziny królewskiej uznała to za oburzające. Z kolei inni zwaracają uwagę, że z powodu braku kontaktu między Harrym i Williamem oraz ich rodzinami, para książęca Cambridge po prostu nie miała innych zdjęć do wyboru.

Kolejne kontrowersje

Liczne komentarze wywołała także wiadomość o założeniu przez Williama i Kate własnego kanału w serwisie YouTube. Nie byłoby w tym nic kontrowersyjnego gdyby nie data rozpoczęcia.

Wiele osób wskazuje, że w ten sposób para chciała odwrócić uwagę od Archiego i Meghan jako odwet złośliwość Meghan w stronę Kate.

Żona Harry’ego ogłosiła druga ciążę kilka godzin przed urodzinami księżnej i skutecznie odwróciła uwagę o jej celebracji.

Zgadzacie się?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Na tą wiadomość czekało wiele osób. Rząd podał, że to już koniec uciążliwego obostrzenia. Wiadomo kiedy możemy przestać nosić maseczki

Jak informował portal „Życiepl”: Ida Nowakowska wystąpiła po raz ostatni jako prowadząca w „Pytaniu na śniadanie”. Jak wyglądało jej pożegnanie ze współpracownikami i widzami

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Znany skoczek narciarski pochwalił się, że został ojcem. Maciej Kot pokazał piękne zdjęcie i zdradził wraz z żoną nazwali swoją pociechę

Zobacz także: Zbigniew Wodecki świętowałby kolejne urodziny. Przypominamy jego życie i karierę. Jak obecnie wygląda ostatnie miejsce spoczynku słynnego artysty