Książę Harry i Meghan Markle na początku 2020 roku postanowili odejść z rodziny królewskiej i zacząć nowe życie – na własnych zasadach i na własny rachunek. Mimo to media bacznie śledzą każdy ich krok.

W walentynki 2021 roku para ogłosiła, że spodziewają się drugiego dziecka. To, że Archie będzie miał rodzeństwo, jest już pewne, dobre wieści niezwykle uradowały opinię publiczną.

Nie zmienia to jednak faktu, że Meghan i Harry nie mają tak dobrego wizerunku jak kiedyś. Wielu fanów brytyjskiej rodziny królewskiej uważa, że Meghan ma zły wpływ na Harry’ego i przez nią mężczyzna popełnił wiele błędów.

Przyjaciółka Megahan Markle zdradziła, jaka eksksiężna jest naprawdę

Okazuje się jednak, że Meghan jest zupełnie inną osobą niż opisują to magazyny i portale plotkarskie. Bliska przyjaciółką eksksiężnej opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym opisała, jaka Meghan jest naprawdę.

Książę Harry i Meghan Markle/ YouTube @Acess
Książę Harry i Meghan Markle/ YouTube @Acess

Była księżna Sussex bardzo dba o swoich bliskich. Mało tego, sława kompletnie jej nie zmieniła. Jest wciąż tą samą ciepłą i życzliwą osobą, jak kiedyś.

W dniu swojego ślubu Meghan nie martwiła się o siebie, a o przyjaciółkę. Silver napisała, że eksksiężna troszczyła się o nią i przygotowała dla niej playlistę do przesłuchania podczas przygotowań.

To zaskakujące, co potrafi zrobić dla bliskich

Gdy syn Silver zachorował, Megahn Markle rzuciła wszystko i pomogła swojej przyjaciółce i jej rodzinie. Zaplanowała wszystko krok po kroku i zadzwoniła do wielu osób.

Ponadto Meghan zawsze miała dobre i otwarte serce. Była taka przed i po spotkaniu Harry’ego. Na koniec przyjaciółka Meghan napiasała krótko:

„Ona nie jest nagłówkiem. Jest moją przyjaciółką. Kocham ją”.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE