Odejście księcia Harry'ego i Meghan Markle z brytyjskiej rodziny królewskiej było zaskakujące dla fanów royalsów. O tym wydarzeniu mówili wszyscy.

Dla wielu osób na całym świecie decyzja ta była prawdziwym szokiem. Podobnie jak i dla członków rodziny królewskiej.

Teraz fani rodziny królewskiej z niecierpliwością czekają na szczery wywiad, który Sussexowie udzielili amerykańskiej dziennikarce, Oprah Winfrey.

Kiedy i gdzie można obejrzeć wywiad księcia Harry’ego i Meghan Markle dla Oprah Winfrey?

W ostatnim czasie świat usłyszał od Sussexów radosną nowinę. Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego potomka. Wciąż jednak nie wiadomo jaka będzie płeć drugiego dziecka pary.

Okazuje się, że prawdopodobnie książę Harry i Meghan Markle ogłoszą to w programie Oprah Winfrey, gdzie opowiedzą o oczekiwaniu na kolejnego potomka.

Meghan Markle, książę Harry. Źródło: Youtube Entertainment Tonight
Meghan Markle, książę Harry. Źródło: Youtube Entertainment Tonight

W wywiadzie dla znanej amerykańskiej dziennikarki poruszone będą również inne kwestie. Fani royalsów nie mogą się już doczekać emisji tej rozmowy.

Polska telewizja szykuje prawdziwy hit

Wywiad Meghan i Harry’ego dla Oprah Winfrey wyemitują telewizje na całym świecie. Okazuje się, że rozmowa pojawi się również na polskim kanale.

Meghan Markle. Źródło: Youtube America's Got Talent
Meghan Markle. Źródło: Youtube America's Got Talent

W USA wywiad książęcej pary pojawi się w stacji CBS o godzinie 20:00 w niedzielę 7 marca. W Polsce będzie można go obejrzeć na kanale TVN24 już 17 godzin po premierze.

W poniedziałek 9 marca rozmowa księcia Harry;ego i Meghan Markle zostanie wyemitowana o godzinie 20:30. Szykuje się hit?

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE