O odejściu księcia Harry'ego i Meghan Markle z rodziny królewskiej mówili wszyscy. Dla wielu osób na całym świecie decyzja ta była prawdziwym szokiem. Podobnie jak i dla członków rodziny królewskiej.

Internauci domyślili się, jaka będzie płeć drugiego dziecka księcia Harry’ego i Meghan Markle

Zaskakujący był również moment, kiedy Harry i Meghan ogłosili drugą ciążę. Fani Sussexów długo czekali na ten moment.

Meghan Markle, książę Harry. Źródło: Youtube Entertainment Tonight
Meghan Markle, książę Harry. Źródło: Youtube Entertainment Tonight

Chwila ogłoszenia ciąży przez Meghan i Harry’ego była wyjątkowo słodka z wielu powodów. Meghan i Harry podzielili się ekscytującymi wiadomościami w szczególny sposób. Oddali tym samym hołd zmarłej księżnej Dianie.

W podobnym terminie ogłosili powiększenie rodziny, co Diana w 1984 roku.

Książęca para spodziewa się chłopca czy dziewczynki?

Wiele osób zastanawia się, jaka będzie płeć drugiego dziecka Sussexów. Możliwe, że książę Harry i Meghan Markle ogłoszą to w programie Oprah Winfrey, gdzie opowiedzą o oczekiwaniu na kolejnego potomka.

Internauci jednak nie lubią czekać zbyt długo i już spekulują, jaka będzie płeć drugiego dziecka Meghan i Harry’ego. Jeden z fanów rodziny królewskiej uważa, że w podcaście „Archwell Audio” Meghan Markle w subtelny sposób zdradziła światu, jakiej płci będzie ich drugie dziecko.

Okazuje się, że zdradził ją… pierścionek! 6-karatowe szafirowe cudo miało na wideo różowy kolor. Z tego powodu fani royal’sów uważają, że Meghan i książę Harry spodziewają się dziewczynki.

Myślicie, że sprawdzą się przypuszczenia internautów i Sussexowie powitają na świecie córeczkę?

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE