Jak informuje portal Super Express, fragment wywiadu, którego Meghan Markle oraz książę Harry udzielili dla Oprah Winfrey już odbił się echem w zagranicznych mediach. Wiele osób nie ma wątpliwości, że publikacja całej rozmowy zakończy rodzinne relacje.

Czara goryczy zostanie przelana?

Okazuje się bowiem, że Meghan oraz Harry zgodzili się na udzielenie bardzo obszernego wywiadu, w którym to bez ogródek opowiedzieli o tym, jak wyglądało życie w rodzinie królewskiej, a także o tym co skłoniło ich do rezygnacji z pełnionych w niej funkcji i wyjazdu do Stanów Zjednoczonych.

Jak wskazuje portal Super Express, wywiad nie został jeszcze opublikowany w całości, jednak w brytyjskiej prasie zrobiło się już bardzo gorąco. „Jak to może trwać w takiej chwili?”, takie pytanie zadał znany dziennikarz „Daily Mail” – Richard Kay. Nie da się zatem ukryć, że kolejny skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej jest nieunikniony!

Wiele osób jest oburzonych!

Brytyjczycy uważają bowiem, że czas publikacji obszernego wywiadu, nie jest zbyt odpowiedni. Warto przypomnieć, że obecnie książę Filip przebywa w szpitalu z uwagi na poważny stan swojego zdrowia. Wiele osób sądzi zatem, że Harry i Meghan powinni nieco wstrzymać się z kontrowersyjnym wywiadem i okazać księciu nieco szacunku.

Jak donoszą brytyjskie media, podczas wywiadu książę Harry zestawił sytuację, w której znalazł się on oraz Meghan, z sytuacjami z jakimi musiała zmagać się jego matka, księżna Diana.

Czy zatem emisja kontrowersyjnego wywiadu zostanie przesunięta z uwagi na księcia Filipa? Na ten moment nic nie wskazuje na to, aby Oprah zmieniła swoje plany co do emisji show!

Jak informował portal "Życie PL": MAMY POWODY DO DUMY! NIESAMOWICIE PORUSZAJĄCE SCENY Z UDZIAŁEM NASZEGO SKOCZKA. PIOTR ŻYŁA ŚWIĘTUJE SWÓJ SUKCES

Przypomnij sobie: BENEDYKT XVI ZDECYDOWAŁ SIĘ NA WYJAWIENIE PRAWDY NA TEMAT SWOJEGO PRZEJŚCIA NA EMERYTURĘ. PAPIEŻ EMERYT SKOMENTOWAŁ TAKŻE OBECNEGO PREZYDENTA USA

Portal "Życie PL" pisał również: DONALD TUSK W BARDZO OSTRYCH SŁOWACH. POLITYK ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH. O CO POSZŁO

Pisaliśmy również o: ZNANY MUZYK ZMIENIŁ SIĘ NIE DO POZNANIA! WAKACYJNE ZDJĘCIE SŁAWOMIRA WPRAWIŁO FANÓW W OSŁUPIENIE. CO SIĘ STAŁO