Jak podaje portal "O2", brytyjczycy z niecierpliwością oczekują pojawienia się w mediach wywiadu udzielonego przez Meghan Markle i księcia Harry'ego Oprah Winfrey. Skutecznie zainteresowanie podsycają publikowane w sieci zapowiedzi rozmowy. Co się w nich pojawia?

Wywiad księcia Harry'ego i Meghan Markle

W sieci można zobaczyć zapowiedzi wywiadu przeprowadzonego przez Oprah Winfrey z księciem Harrym i Meghan, który elektryzuje fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Sussexowie w rozmowie mówili między innymi o swoim odejściu z rodziny królewskiej.

W jednym z opublikowanych zwiastunów znalazł się fragment, w którym książę Harry mówi o swojej mamie, księżnej Dianie, która na rok przed swoją śmiercią zrzekła się tytułu Jej Królewskiej Wysokości. We fragmencie wywiadu książę mówi o tym, jak ciężko musiało być wówczas jego mamie.

Książę Harry i Meghan Markle/ YouTube @Acess
Książę Harry i Meghan Markle/ YouTube @Acess
Książę Harry i Meghan Markle/ You Tube @ Acess

"Była sama, kiedy przez to przechodziła" - powiedział książę Harry. Dodał, że dla niego i Meghan odejście z rodziny królewsiej też nie było łatwe, ale oni mogą liczyć na siebie nawzajem. Diana była z tym zupełnie sama.

Książę Harry obawiał się, że brytyjskie media zrobią z jego rodziną to samo, co zrobiły z jego mamą. Dlatego zdecydował się zrezygnować z wypełniania obowiązków członka rodziny królewskiej.

Wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle ukaże się w Stanach Zjednoczonych 7 marca. Nie wiadomo, czy Sussexowie poinformowali o wywiadzie rodzinę królewską. Pałac Buckingham odmówił skomentowania sprawy.

Jesteście ciekawi, co w czasie wywiadu zdradzą książę Harry i Meghan Markle?

To też może cię zainteresować: Powstaje nowy film o księżnej Dianie. Czy okaże się kolejnym hitem? Jedna rzecz nie zachwyciła widzów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W tym roku pojawiły się znacznie szybciej. Już są i jest ich naprawdę dużo. Chodzi o groźne owady

O tym się mówi w Polsce: Podczas wypełniania elektronicznego PIT-u należy być bardzo ostrożnym! Błąd może skutkować stratą sporej sumy

O tym się mówi na świecie: Benedykt XVI zdecydował się na wyjawienie prawdy na temat swojego przejścia na emeryturę. Papież emeryt skomentował także obecnego prezydenta USA